X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Doradźcie!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki spójrzcie na mój wykres .. czy sądzicie ze ovu mógł źle wyznaczyć owulacjie i mogła być później ?

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie wydaje sie ze owu powinno byc 23 dnia cyklu. takie jest moje zdanie, ale jestem jeszcze malo doświadczona więc nie chce wprowadzić Cie w błąd.

    Ania

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo mi napisała "przyjaciółka " z forum.. kurde no nic pozostaje mi czekać ..

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :**

    Ania

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ