X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu...Może ktoś wię wypowie
Odpowiedz

Interpretacja wykresu...Może ktoś wię wypowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izcia Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starające kobietki.Czy któraś z Was pomogła by mi w interpretacji mojego wykresu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 12:36

    IzaMi
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izcia wrote:
    Witam wszystkie starające kobietki.Czy któraś z Was pomogła by mi w interpretacji mojego wykresu?
    widzę że zaczęłaś nowy cykl,trzymam kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Beti85 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Może wy mi pomożecie bo nie wiem co mam myslec. Staramy się o dzidziusia.Temperaturę mierze od trzech cykli w dwóch poprzednich cyklach ovu wyznaczylo owulacje na okolo 11,12 dzień cuklu (nastąpił skok temperatury). W tym cyklu dziwnie temperatura ciągle niska bez wyraźnego skoku A to już 15 dzień cyklu. 11 dnia cyklu robiłam test wszedł negatywny 13,14 dnia cyklu pozytywny dodam że śluz był jak przy owulacji + ból w podbrzuszu. Nie wiem co myśleć, czy to może wskazywać na cykl bezowulacyjny???
    e76c7b86f8a3e77188b9b4f16eac5caa.png

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli teraz masz 15dc to nie martwiłabym się o cykl ;) jesteś wg moich obserwcji w czasie okołoowulacyjnym. Skoro testy pokazały pozytyw to tylko czekać bo owulacja już się zbliża ;) czasem cos przesuwa ją o kilka lub (jak w moim przypadku) nawet kilkanaście dni. Proponuję jeszcze poczekać, jak dla mnie skok powinien być w najbliższym czasie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 09:54

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ