X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wykresu temperatury
Odpowiedz

interpretacja wykresu temperatury

Oceń ten wątek:
  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To poczekaj jeszcze ze 4 dni i testuj. :)

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • stokrtka Koleżanka
    Postów: 42 3

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie mogę wytrzymać z ciekawości:)ale jestem pozytywnie nastawiona:)

  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ovu już kolejny dzień przesunął owulacje. I teraz pokazuje tak jak dziewczyny mówiły wcześniej, że owulacja była najprawdopodobniej 26 kwietnia.

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ