X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ktora temp na wykres
Odpowiedz

Ktora temp na wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    wstalam dzis o 5 i zmierzylam temp i teraz po spaniu 3 godz tez ktora dac na wykres bo roznica jest znaczna...

    36.60 -- 37.20

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • grandzia Debiutantka
    Postów: 13 9

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature mierzysz jeszcze w łóżku, zanim wstaniesz.
    Ja mierzę codziennie o 6, termometr mam przy łóżku. Niewiem o której godzinie wstajesz jeśli jest to 5 to wpisz tą pierwszą

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Witajcie
    wstalam dzis o 5 i zmierzylam temp i teraz po spaniu 3 godz tez ktora dac na wykres bo roznica jest znaczna...

    36.60 -- 37.20


    Ja mam dokładnie ten sam problem, I nie mam pojęcia którą temp wpisywać na wykres :(

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do tego problemu.Zazwyczaj mierzyłam temp o 7.Jednak córķa już od 6 się kręci i budzi,więc i ja mam lekki sen i wstaje podać jej herbatkę.Stwierdziłam,że w tym cyklu będę mierzyć o 5.30.Pojawił się jednak problem bo o 5.30 mam 36.-35.9.A o 7 36.3.Więc różnica jest znaczna biorąc pod uwagę,że mam spadki przedowulacyjne a potem skok o 0.3 stopnia.Jeden cykl pomierze o tej 5.30 i zobaczę.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nejsi88 wrote:
    Dołączam się do tego problemu.Zazwyczaj mierzyłam temp o 7.Jednak córķa już od 6 się kręci i budzi,więc i ja mam lekki sen i wstaje podać jej herbatkę.Stwierdziłam,że w tym cyklu będę mierzyć o 5.30.Pojawił się jednak problem bo o 5.30 mam 36.-35.9.A o 7 36.3.Więc różnica jest znaczna biorąc pod uwagę,że mam spadki przedowulacyjne a potem skok o 0.3 stopnia.Jeden cykl pomierze o tej 5.30 i zobaczę.

    Temperatura po wstaniu z łózka czy o późniejszej porze zawsze będzie wyższa. Dlatego ważne jest mierzyć przed wstaniem. I dlatego jest ważne mierzyć w miarę możliwości o tej samej porze. To że zmieniłaś godzinę na wcześniejsza to dobrze skoro potem do córki wstajesz to już nie byłaby wiarygodna. Zobacz cały cykl mierząc o 5.30. Zobaczysz że będą wszystkie temperatury niższe od poprzednich cykli ale jak ma sie skok pojawić to sie pojawi ;) wiem co mówię bo sama mierze temperaturę o 4.30 jako stałej porze a czasem później z ciekawości np kolo 7 i zawsze jest różnica spora-to normalne.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dopiero się tu zarejestrowałem ale trochę wcześniej czytałam. Staramy się z mężem o 2 dziecko już prawie 3 lata, od 7 miesięcy mierze temperaturę i w tym cyklu mam problem. Cały czas używałam 1 termometrutermometru, wg mnie 4 wykresy owulacyjne, 2 pod rząd bezowulacyjne, szło coś z nich wywnioskować. A teraz mam problem bo przed miesiączka temperatura spadła nieznacznie i na ogół po okresie była już na wyraźnie niższym poziomie a teraz ciągle wysoka jak w 2 fazie cyklu, zaczęłam używać jednocześnie 2 termometru i różnice temperatur są 0,3-0.5 stopnia, nowy pokazuje niższą temp. Co więcej blisko owulacji na starym temperatura zbliżyła się do temp. na nowym termometrze i po owulacji skończyła w górę, z kolei na nowym temp. jest nadal niska a jestem pewna że jestem po owulacji. Co więcej wczoraj kupiłam 3 termometr który pokazuje też niska temperaturę. I teraz nie wiem na które temp. mam patrzeć i e co wierzyć. Zapisuje pomiary z obydwoch termometrow. Co byście mi radziły, które wyniki bed a bardziej wiarygodne? Bo kiedyś jak mierzulam jednym i drugim to pomiary były identyczne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ