X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niższa temperatura w cyklu i skąpe krwawienie
Odpowiedz

Niższa temperatura w cyklu i skąpe krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katece Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, temperaturę śledzę przez 10 cykli, w każdym cyklu poziom temperatury w poszczególnych fazach był powtarzalny (I faza - ok. 36,4, II faza - ok.36,7). W tym cyklu (dzisiaj 15dc) zauważyłam że temperatura jest zauważalnie niższa niż zawsze (36,05-36,25). Godzina pomiarów zawsze taka sama, miejsce pomiaru i termometr ten sam. Czy któraś z Was zauważyła u siebie coś takiego i czy jest to normalne?
    Oprócz tego od kilku cykli miesiączka jest bardzo skąpa - zawsze (kilkanaście lat) trwała 5 dni i musiałam zmieniać podpaskę co kilka godzin przez te dni, a teraz właściwie gdyby nie względy higieniczne to mogłabym używać jednej wkładki na cały dzień, jest to bardzo skąpe krwawienie.
    Jest to dopiero 5 cykl starań i wiem że to nie dużo, ale zaczynam doszukiwać się powodów i jeśli powyższe "objawy" mogą coś znaczyć to może czas już wybrać się do lekarza...

    30 l.
    Córeczka czerwiec 2018 (po rocznych staraniach)
    Starania o drugi cud od maja 2019
    Poronienie samoistne listopad 2020 6tc.
    31.12 - bHCG 19
    02.01 - bHCG 69
    04.01 - bHCG 203
    08.01 - bHCG 1940
  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym Ci radziła wybrać się do lekarza i najlepiej prywatnie. Trochę nie rozumiem że lekarze każą przyjść dopiero po roku starań na wizytę. I szczerze to najlepiej poprosić lekarza żeby zrobił badania i monitoring. U mnie niby wszystko było ok okres co 33 dni ovu wyznacza owulacje a u u lekarza byłam w 15 dc i tez na usg było wszystko super pecherzyk odpowiedniej wielkości itp. jednak Chodziłam co dwa dni na monitoring i się okazało że z pęcherzyka zrobiła się torbiel krwotoczna. I teraz dalej chodzę na monitoring zeby zobaczyć czy to tylko jednorazowa sytuacja czy się powtórzy. Jak się powtórzy to od następnego cyklu leczenie. A tak jak bym czekała rok i dopiero po roku zaczęły by się badania obserwacja.... więc po co czekać :-)

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ