X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Po Ludzku o co chodzi z tym wykresem
Odpowiedz

Po Ludzku o co chodzi z tym wykresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mam do Was pytanie :-) dziś pierwszy dzień gdy zaczęłam mierzyć tempkę co do twardości szyjki i tak dalej nie ogarniam tego :-) dane pozostałe wpisuje od jakiegoś czasu w swoją tabelkę mogły byście mi wytłumaczyć tak na chłopski rozum o co chodzi z tym udostępnianiem swojego wykresu po co to?? co jaki czas mogę udostępniać na tablicy swój wykres i w ogóle...
    A te punkty za udostępnienie na jakich zasadach są one przyznawane??
    Z góry dziękuje za pomoc Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 16:29

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Najlepiej jakbyś mierzyła temperaturę od początku cyklu :) Nie musisz udostępnić, ale jak to zrobisz, zbierasz punkty (100 pkt miesiąc gratis). Ważne jest to, że udostępniony wykres mogą zobaczyć dziewczyny, przeanalizować itd. Dotyczy to zakończonego cyklu :) Natomiast widzę, że udostępniłaś bieżący wykres, za to nie ma punktów, ale jest kontakt z innymi staraczkami :) Pozdrawiam.

    Irmina
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    irma37 wrote:
    Cześć. Najlepiej jakbyś mierzyła temperaturę od początku cyklu :) Nie musisz udostępnić, ale jak to zrobisz, zbierasz punkty (100 pkt miesiąc gratis). Ważne jest to, że udostępniony wykres mogą zobaczyć dziewczyny, przeanalizować itd. Dotyczy to zakończonego cyklu :) Natomiast widzę, że udostępniłaś bieżący wykres, za to nie ma punktów, ale jest kontakt z innymi staraczkami :) Pozdrawiam.
    Dziękuje kochana :-) jakoś to ogarne udostepnilam bierzacy wykres i zakończony również tylko ze i tak nic mi nie do liczyło punktów za ten zakończony i wyskakuje mi ze nie mam żadnego cyklu udostępnionego wiec tego do końca nie ogarniam. Wiem ze za dużo u mnie w tych wykresach niema no ale od czegoś trzeba przecież zacząć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 20:57

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, za każdy udostępniony wykres dostałam punkty. Zobacz w zakładce Przegląd cykli, czy masz wykres i spróbuj go udostępnić :)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Irmina
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodze w ustawieniach w te swoje cykle mam tam dwa z ostatniego miesiąca i ten obecny nie zakończony oba udostepnilam wczoraj czy przedwczoraj i żadnych punktów nie dostalam dla tego miedzy innymi tego nie ogarniam .... A powiedz mi jeszcze jak często można udostępniać swoje wykresy co ile te punkty się wtedy dostaje ??
    Weszlam teraz w ustawienia i ikonke z punktami tam w tabelce jest opcja udostepnij wykres a jak w to klikam to pisze Przepraszamy ale nie masz żadnego wykresu , który możesz dodać do galerii wykresów o co kaman :-(.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 18:59

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończony wykres udostępnia się raz i dostaje 20 pkt. Być możeTwoje wykresy nie spełniają wymagań, są niekompletne i dlatego aplikacja ich nie udostępnia. Ale być może ten bieżący będzie odpowiedni, skoro już prowadzisz obserwacje. Myślę, że o to chodzi :)

    Irmina
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no może i tak nie pomyslalam o tym :-) dziękuje ze mnie oswiecilas :-) buziaczki dla ciebie za to bo juz na prawdę zglupialam o co w tym chodzi

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że pomogłam :) Buziaki

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ