X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

porada

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef7948d5adadd22d887db05accb6bcc7.png

    Witam

    Trzeci miesiąc starania. Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test :( (wiem że za szybko...)niestety nie należę do osób cierpliwych. Test wyszedł negatywny. Od wczoraj odczuwam pobolewanie w podbrzuszu jak przed okresem. Od jakiegoś czasu zaczęłam obserwować u siebie pewne symptomy ciąży, ale mój mąż mnie uspokaja i mówi żebym się nie nakręcała bo wtedy będę bardziej rozczarowana w razie niepowodzenia. To fakt jak człowiek czegoś pragnie to wtedy z trudem przychodzi porażka. Pozdrawiam Wszystkie Kobiety i życzę dużo cierpliwości w staraniu się :)

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, no trudno powiedzieć spadek na okres zbyt wcześnie :) może to spadek implantacyjny? Musisz uzbroić się w cierpliwość ;) wiem, że ciężko ale jakoś trzeba zagryźć zęby i przeczekać ten trudny moment . Trzymam kciuki za jutrzejszą temperaturę na pewno poszybuje wysoko wysoko w górę i kciukam za pozytywny test :)

    gonia1501, słońca łan, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za słowa otuchy. To dla mnie ważne ☺ Pozdrawiam

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia1501 ja tez należe do tych nie cierpliwych,ale kochana 7-8 dpo to wgl nie ma o czym mówic-test nie ma prawa wyjsc pozytywny w takich dniach :) jedna dziewczyna tu pisała,że miała pozytyw w 8dpo,ale to jest rzadkość.ja testowałam od 9dpo i biel vizira 10dpo to samo,a rano 11dpo różowa kreseczka ooo :)życzę z całego serca pozytywu !!
    aa i nawet test z beta hcg jest za wczesnie,a co dopiero testy sikane :)

    gonia1501 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Jeszcze cień nadziei zostaje ☺

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki ładny skok dziś ;)

    gonia1501, słońca łan, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładnie poszło dzisiaj do góry, powodzenia!

    gonia1501 lubi tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula chyba Twoje kciuki pomogły :) nie wiem czy to zasługa przeziebionego męża. Zobaczymy w weekend zrobię test. Dziękuję za miłe słowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 21:58

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Lamparcica Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 2 lutego 2017, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka spadła może na zagnieżdżenie, bo potem pięknie powędrowała w górę. Trzymam kciuki :)

    gonia1501 lubi tę wiadomość

  • Nookie Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
    Jestem świeżynką na ovu. Trafiłam tu przez przypadek po kolejnej porażce. Źle to znoszę...oj źle..
    Trzymam kciukasy!

    gonia1501 lubi tę wiadomość

    5f44c9199fbc127795ea8b9cc2dfe99e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nookie!
    Porażki bolą...ale wiara czyni cuda. Nie wolno się poddawać! A u mnie dzisiaj ciężka noc z wysoką temperaturą. Wylądowałam u lekarza. Ta podwyższona temperatura była najwyraźniej wynikiem rozwijającej infekcji

  • Nookie Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 3 lutego 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poddaję się. Tak naprawdę to dopiero początek naszych starań. Zawsze uważałam, że z płodnością jest jak z pracą. Jak się ciężko pracuje to są efekty. Niestety dociera do mnie, że to tak nie działa. Może za bardzo się spinam.

    Wysoka temperatura może być wynikiem infekcji, co nie znaczy, że się nie udało.

    gonia1501 lubi tę wiadomość

    5f44c9199fbc127795ea8b9cc2dfe99e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Trafiłaś w sedno. Spina nie sprzyja w staraniu :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ