X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problem dni płodnych przy bardzo nieregularnych cyklach
Odpowiedz

Problem dni płodnych przy bardzo nieregularnych cyklach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magdus Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Jestem tu nowa. Dopiero zaczęłam prowadzić swoj pierwszy cykl. W związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek. Jak program radzi sobie z wyznaczanie dni płodnych i owulacji przy bardzo nieregularnych cyklach. Przy ustawianiu swoich parametrów wpisała średnią długość cyklu z trzech miesięcy przy czym były to cykle które trwały 43 dni, 29 dni i 40. Zawsze miałam długie cykle ok 40 dni. Mam już synka 1.5 roku. We wrześniu zaszlzaszlam w drugą ciaze niestety na początku października w wyniku wirusa straciłam. Od listopada znów się staramy za ogólną zgodą ginekologa Ale cykle są raz jak na moja naturę bardzo krótkie albo się wydłużają. Mam wrażenie że nie mogę trafić w owulacji. Wpisując w ustawieniach 37 dni tak naprawdę nie wiem co mnie czeka. Czy na podstawie obserwacji temp i sluzu program dam sobie przemieni

    Bardzo wszystkim dziękuję za każdą podpowiedź i pomoc.

    Pozdrawiam serdecznie

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ginekolog nie chce Ci ustawić cyklu ale pozwala działać to ja bym działa co 2 dzień serduszkować. Program jak program da sobie radę. Tylko, że po temperaturach wyznaczy Ci owu dopiero jak już będziesz 3 dni po owulacji ;)

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Bejbi Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam problem z nieregularnymi cyklami, raz maja 35, innym 40 badz nawet 60:/ W obecnym cyklu zadziałaosie cos dziwnego, poniewaz najpierw program wyznaczyl mi owu 23 d.c a pozniej przesunal o tydzien na 16.d.c :( wiec teraz niby mam 17 dzien po owu a miesiaczki nie ma, test wyszedl negatywny. Wiekszosc osob na forum twierdzi , ze owu byla 23d.c wiec jeszcze musze poczekac do konca miesiaca. Jezeli chodzi o obliczanie to program sie tez myli, wyznacza owu tak jak juz napisała Paula 3 dni po niej. A jesli chodzi o dlugosc cykli to bierze srednia z cykli wczesniejszych.

  • Bejbi Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tej sredniej wyznacza dni plodne i miesiaczke ale to wszystko statystyka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ