X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problem z rozpoznaniem śluzu
Odpowiedz

Problem z rozpoznaniem śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Koolorowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobietki

  • Koolorowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem z rozpoznaniem śluzu zaobserwowanego u siebie.
    Przez ostatni tydzień wkładka była jedynie wilgotna. Nic gęstego itp, po prostu delikatnie mokro. Jaki rodzaj śluzu zaznaczyć w Obserwacjach?
    Dziś natomiast na wkladce pojawiło się sporo gęstego śluzu, jak galareta, miejscami rozciagliwego na ok 2cm. Jaki rodzaj śluzu zaznaczyć?
    Dziś jest mój 10 dpo.
    Z góry dziękuję za pomoc. ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 12:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. Brak śluzu.
    2. Śluz rozciągliwy.

    gabrika lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ