X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w intepretacji wykresu. Nie było owulacji?
Odpowiedz

Prośba o pomoc w intepretacji wykresu. Nie było owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marzi Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się z mężem o dzidziusia i bardzo proszę o pomoc w intepretacji wykresu.
    Co do śluzu, nie jestem go pewna w 12-15dc (pierwszy raz obserwuję). Z moich obserwacji ciała, wydaje mi się,że owulację miałam 14 dc(odrobina krwi na bieliźnie).Skok temperatury był, ale wciąż mam wrażenie,że jest zbyt niski :(Temperaturę mierzę w ustach. Czy jest szansa, że doszło do zapłodnienia?

    79ce3b2db1f7053683470259658cc1d1.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 08:43

    17cs
    07.18 endo na jajniku, czekam na laparo:(
    05.18 hsg- oba drozne,histeroskopia- wycięty polip endometrialny
    06.18 15cs Aniołek 5tc[*]
    04.18 12cs Aniołek 4tc[*]
    Mąż- nasienie dużo poniżej normy, brak przyczyny :(
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to niski? Masz ogromny skok w 20 dc. Moim zdaniem owulacja była prawdopodobnie 19 dc. Oczywiście mogła być nieco wcześniej, ale nie sądzę, żeby doszło do niej przed 17 dc. A ta odrobina krwi mogła być po prostu z otarcia po stosunku. Szansa, że doszło do zapłodnienia jest zawsze, jeśli współżyje się w dni płodne. Powodzenia :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • marzi Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff dzięki, takie słowa dają nadzieję :) Teraz czekam na wyniki hormonów, mam nadzieję,że będą dla mnie łaskawe

    17cs
    07.18 endo na jajniku, czekam na laparo:(
    05.18 hsg- oba drozne,histeroskopia- wycięty polip endometrialny
    06.18 15cs Aniołek 5tc[*]
    04.18 12cs Aniołek 4tc[*]
    Mąż- nasienie dużo poniżej normy, brak przyczyny :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ