X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów TEMPERATURA A CIAZA?
Odpowiedz

TEMPERATURA A CIAZA?

Oceń ten wątek:
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 3 lipca 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelinka a nie myślałaś aby iść na betę dla pewności?

    Zośkaaa lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 3 lipca 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie poszłabym na tą bete, ale nie mam kiedy,bo jutro wyjeżdzam i wracam w weened :( a test taki z apteki robiłam wczoraj, to był 30 dc i NEGATYW. nie wiem co mam o tym myśleć.

    Marcelina
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 3 lipca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to w 26 dniu cyklu temp spadła mi do 36,5. a teraz taki wzrost od razu :/ czy taki spadek oznacza brak ciązy?

    Marcelina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 22 dc i temp. pow. 37 st. I też nie wiem jak to interpretować.

    Chyba i tak co organizm to inaczej..

  • DORI Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 października 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie odnośnie temperatur. Czy temperatura 36,2 i 36,3 w 19 dc i dalej przy 28dniowych cyklach to dobra temperatura dla fazy lutealnej. Dodam, że temperatura przed owulacją wynosiła 35,8-36,0. Do tego po badaniu testem owulacyjnym w 13 dniu cyklu wyszły dwie kreski, ale śluz był bardziej wodnisty, dzien po owulacji śluz był biały kremowy a od 19dc mam zmienny śluz. Raz biały lejący raz kremowy raz rozciągliwy a czasem nawet ten przypominający "białko kurzego jaja". Czy jest czansa na ciąże czy to raczej zaburzenia hormonalne? Dziękuję za odpowiedź

    DORI
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a mozecie zobaczyc mój wykres? Dziś 10 dpo mam znaczny spadek, ale nie ponizej linii, biore duphaston bo mam niski progesteron. Dzis podczas siusiania mialam ból w szyjce macicy.... pierwszy raz....

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Możecie podzielic się ze mną opinią odnośnie mojego wykresu?

    Konkretnie chodzi mi o te dwa spadki tempki w 21 i 22dc, czy to mozliwe ,że to spadki wynikające z zagnieżdżenia? Czytalam ,że w sytuacji zagnieżdżenia tempka spada tylko raz ,a pozniej szybuje w górę...
    Ja obserwuję się już 5 cykli i nigdy wcześniej nie miałam takiego dużego dołka w drugiej fazie cyklu :P Pomóżcie

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki nie ma reguły, że aby być w ciąży temp musi być powyżej 37 stopni :)) czasami bywają wykresy naprawdę obiecująco, gdzie temp utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, kobiety maja wszystkie objawy wczesnej ciąży a pod koniec cyklu temp nagle spada i przychodzi w odwiedziny @...

    a bywają wykresy jak te, ktore zaraz ponizej podam, gdzi nic nie zapowiadało się na zieloną kropę a tu proszę :)) naprawdę nie ma reguły :))

    jedne kobiety robią testy ciążowe w 9 dpo i jest + a inne robią w 13 jest - i dopiero w 16 jest +, kazdy organizm jest inny, trzeba się obserwowac:)

    http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54588.html?u=1
    http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54590.html?u=1


    pooglądajcie sobie wykresy ciążowe w galerii wykresów :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda spadek nie jest gwarancją zagnieżdzenia tak samo brak spadku nie daje prawa do myslenia ze ono nie nastąpiło :)

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta wiem ale pierwszy raz tak mam i to u mnie podejrzana sprawa :P zobaczymy co będzie

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh, co my się naprzeżywamyy :)))

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie...do tego cały dzien obserwuję u siebie pomarańczowy śluz kremowej konsystencji...tez po raz pierwszy mam cos takiego, wtf :/?

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Mam do was pytanko może wariuje ale co wy o tym sądzicie
    8 kwietnia na badaniu lekarz zalecił intensywne przytulanie mój pęcherzyk Graffa był powiększony do 18-19 mm był tak też uczyniliśmy przez kolejne dwa dni.przez sobotę i niedziele odczuwałam silny ból sutków nie tak jak zawsze całych piersi na @, 14 kwietnia rano odczułam silny ból w podbrzuszu tak silny ze oblał mnie zimny pot od tego dnia boli mnie codziennie głowa mam zawroty głowy temperatura utrzymuje się w granicach 37.2-37 do dziś. sutki na dzień dzisiejszy mnie nie bolą ale podbrzusze nadal ale delikatniej. Śluzu nie ma za dużo ale czasami mam wrażenie ze w środku jest mokro badając mam kolor biały lepki czasami bardziej mokry. Do planowanego okresu zostało mi 5 dni ale u mnie to różnie bywa co wy sadzicie o tym??
    Naprawdę nie chce sobie nic wkręcać ale staramy się o dzidzie już dość długo i takiego czegoś nigdy nie miałam. Obydwoje z M. mamy problemy a dzidzia tak jak dla wielu z nas jest czymś wyśnionym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 07:26

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wszystko jest możliwe, ciężko cokolwiek stwierdzić na 100%, ilu dniową masz fl?
    Jeżeli Twój organizm zachowuje sie inaczej niż zwykle to myślę ,że to dobry znak, ja też czekam na rozwój sytuacji ,wszystko jest u mnie inaczej niż zwykle :) trochę się denerwuję...także wspieram i rozumiem !

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja to mam takie cykle ze trudno określić kiedy co będzie ale potwierdzone owu miałam przez lekarza. trzymam za ciebie kciuki Młoda :D ja coś czuje ze to nie teraz :( chodź może nareszcie się udała taki prezencik na święta :D Dziś bardziej czuje się na okres. Już sama nie wiem :(

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ochane mam pytanie, odnośnie temperatur, u mnie dzisiaj rano temp.37,00 st. czekam (właściwie nie czekam ale dziś lub jutro @ powinna przyjść)zmierzyłam o 12 temperaturę w pochwie i była 37,5 czy jeśli miałabym dostać dziś @ czy powinna już się obniżyć? , boli mnie niesamowicie jajnik-właściwie tak kłuje i brzuch też taki ciężki.dziękuję za pomoc...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature powinno sie m8erz6c rano poniewaz popoludniu zawsze podnosi sie ona o kilka kresek.wiec tej nie mozesz brac pod uwage .ja dla sprawdzenia mierzylam ja nawet podczas @ rano i w poludnie dla porownania i tez w5edy byla podwyzszona .ale trzymam kciuki zeby sie 7dalo !

    <3
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a macie jakieś odczucia inne niż ból jajników lub podbrzusza? ja coraz częściej mam zawroty głowy i osłabienie a temperatura nadal 37 a piersi zupełnie mnie nie bolą i dziwne rozkojarzenie

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a czy możliwe jest plamienie inplantacyjne w 12dpo? boli mnie strasznie lewy jajnik , i nie wiem czy to @ się rozkręca czy może.... na bieliźnie miałam takie lekko pomarańczowo-brązowe plamki...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem tak :D

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ