X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testy owu a wspolzycie
Odpowiedz

Testy owu a wspolzycie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok.
    Test wczoraj byl niby pozytywny (takoe same kreseczki)ale dzis jest juz napewno pozytyw(testowa ciemniejsza)...
    Partner nie dostepny:(
    Kochalismy sie z 27.04 na 28.04 no i z 29.04 na 30.04...
    On wyjechal w delegacje dzisiaj z samego rana i bedzie za tydzien..
    Czy cos z tego cyklu moze sie wykluc?

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne. Spokojnie do 48 h plemniki, jeśli jest śluz płodny, powinny wytrzymać, a nawet dłużej. Więc jeśli owulacja będzie dzisiaj, lub jutro, to czas współżycia mieliście dobry :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test jest mega..Wczoraj kreski jednakowe a dzisiaj to testowa wiele ciemniejsza plus bol owulacyjny,brzuch napompowany...Kochalismy sie w sumie dzis nad ranem jakby bo to miedzy 00.30 a 2.00am..
    Stracilismy corke we wrzesniu i po prostu wariuje.

  • Sirin Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 maja 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwości i najważniejsze nie myśleć o złych rzeczach a przynajmniej ograniczyć źle wspomnienia liczy się tu i teraz. Nie pójdziesz do przodu jeśli będziesz ciągle patrzeć przeszłości w oczy.Bardzo mi przykro z powodu straty córki.Niektóre rzeczy dzieją się bo muszą i nie mamy na to wpływu tak musiało być aby zrozumieć to drugie....
    Ja straciłam trzy ciąże, jestem po zabiegu i operacji gdzie drugą nogą byłam na tamtym świecie ale Bóg chciał mnie tu zostawić bo mam jeszcze coś na ziemi do zrobienia,dużo przeszłam aby zajść w zdrową ciążę i wierze że uda mi się Więc głowa do góry było minęło trzeba pozbierać się żyć dalej i czekać co los przyniesie Cierpliwości i do przodu:)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Basiaa1
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 maja 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie pierwsza strata...Mam za soba 5 ciaz,wyniki swietne a...nic sie nie udaje.Lekarz jeden mowi,ze odpuscic bo to tylko sobie szkodze a inny twierdzi,ze mloda,zdrowa to jesli mam sile i chec to probowac...
    O kazde dziecko soe staralismy,by chciane,dbalam jak moglam i nic.Moj partner jest sporo starszy wiec szybko zaczelismy starania..Jemu tez bardzo zalezy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, zrobiłam testy ovu i 4 pozytywy. Nie wiem dlaczego? Macie może pomysł czemu? (testy są bardzo dobre, z apteki)

  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 maja 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pozytywy bo wszystkie mialy takie same kreseczki?

    Testy owu sa super ale one pokazuja jedynie wzrost hormonow sugerujacych owulacje.Do tego musi dojsc temp,sluz I wtedy mozna byc bardziej pewnym.Chocia, na story procent to tylko monitoring moze potwierdzic owulacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszego dnia była najsłabsza. Zobaczymy co pokaże jutro :)

  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 15 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam na odwrót w 9 dc gruba kreska aż się zdziwiłam, a w każdym kolejnym dniu słabiutka i już zgłupialam, bo ani temp. ani śluz nie wskazywały żeby się okres płodny zaczynał. W ogóle ten cykl jakis dziwny.

    4a71ad49d7aa68a2fcd5d4093eed61aa.png

    Aga28
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozytywny test ovu świadczy że OWULACJA MOŻE wystąpić w ciągu 2 dni bo rośnie poziom LH. ale nie musi więc testy nie są takie rewelacyjne.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.prosze o pomoc od 10 dc.robię testy ow.w 16-17 dc mam dwie jednakowe kreski a 18-19 dc.kreski testowe są ciemniejsze. Kiedy mogłam mieć ow

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 12 lipca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bimbo wrote:
    Pierwszego dnia była najsłabsza. Zobaczymy co pokaże jutro :)

    Test owulacyjny jest pozytywny tylko jeśli obie kreski są tak samo mocne bądź testowa jest mocniejsza od kontrolnej. Jeśli testowa jest bledsza to nie oznacza to pozytywu, jak w testach ciążowych.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ