X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Usta czy pochwa? Gdzie lepiej mierzyć temperaturę?
Odpowiedz

Usta czy pochwa? Gdzie lepiej mierzyć temperaturę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jak w temacie, zastanawia mnie gdzie lepiej, gdzie dokładniej wyjdzie pomiar?
    Ja mierzę w ustach, bo mi wygodniej ale czy może w pochwie pomiar będzie bardziej wiarygodny?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 7 marca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także w ustach :)

    Gosia31
  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a można zmienić miejsce pomiaru? Chciałabym dla wygody zacząć mierzyć w ustach tylko nie wiem czy poprzednie obserwacje będą odniesieniem.

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem, czy usta takie wiarygodne....
    Chyba lepiej w pochwie i to specjalistycznym termometrem :)

    Martella
    Można zmienić miejsce pomiaru, ale od nowego cyklu, a nie w połowie, bo wtedy będzie niewiarygodnie :)

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja właśnie w tym cyklu zmieniłam, dwa poprzednie w ustach i wydaje jak była zimna noc i i tempka była niższa a jak było mi ciepło to była wyższa a w pochwie to jednak w środku to nie będzie taka wrażliwa na zmiany temperatury otoczenia. a różnica między ustami a pochwą wynosi około 0,4 stopnia więc dużo.
    w trakcie jednego cyklu nie wolno zmieniać miejsca bo zaburzy ono interpretację.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od pół roku mierzę w ustach i zawsze ładny czytelny wykres. zasadą jest zawsze mierzyć w tym samym miejscu ;) w pochwie mi się termometr wyłączał i nigdy nie wiedziałam jak długo mam go jeszcze trzymać.

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu mierzę w pochwie. tempki są wyższe. mój pika jak skończy mierzyć :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ