X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Badanie szyjki przy tyłozgięciu
Odpowiedz

Badanie szyjki przy tyłozgięciu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to prawda że u kobiet z tylozgieciem macicy szyjka w dni płodne "idzie do dołu" zamiast sie unosic w badaniu palpacyjnym?

  • MalutkaR Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tez chcialabym znac odpowiedz na to pytanie...

    MalutkaR
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tylozgiecie I w dni plodne szyjke mam wysoko

  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 2 lutego 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że z tyłozgięciem jest trochę na odwrót niż "normalnie" ale u mnie w okolicy owulacji jest raczej wysoko, tylko taka jakoś "przekrzywiona" O_o

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam tyłozgięcie i w czasie owu szyjka jest normalnie nisko. :)

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 10 marca 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam tyłozgięcie, ale ja nie umiem badać szyjki macicy... próbowałam ale chyba mam za krótkie palce bo nie czuje nic pod palcem tylko ścianę pochwy...

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 16 maja 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w czasie owu jest wysoko, normalnie. Pytałam ginekologa czy to prawda że właśnie powinna być nisko, ale powiedział mi tylko tyle żeby na to nie patrzeć tylko na występowanie śluzu płodnego i robić testy owulacyjne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 13:00

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ