X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację bardzo małe jajniki - wygaszanie tak szybko??????????
Odpowiedz

bardzo małe jajniki - wygaszanie tak szybko??????????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 19 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem załamana wczoraj dowiedziałam się , że zostały mi dwie próby z clo i jeśli nic sie nie ruszy to mam się udać do specjalistów bo moj lekarz nie umie mi pomóc. Okazało się , że moje jajniki są bardzo małe, wręcz nie do uwierzenia małe mają ok 1,7 cm na ok 0,80 cm . Jestem zalamana , mam cykle bezowulacyjne na chwilę obecną , co mam robić prosze powiedzcie mi że da się to jeszcze uratować mam dopiero 32 lata a mam już wizje przedwczesnej menopauzy :(((((

  • Monal Ekspertka
    Postów: 137 88

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj. skąd wiesz, że masz małe jajniki? ja podobno też mam mały lewy jajnik a prawy zmniejszony po laparoskopii torbieli jajnika. Gdy uslyszałam hasło mały jajnik to zapytałam o co chodzi. Lekarz powiedział, nie ważne że mały, ważne by pracował.

    3jgxpc0zh44cocy1.png
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 2 listopada 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie najważniejsze żeby pracował. Moje np są za duże i zachowują się jak podczas menopauzy właśnie (mam 25 lat), cykle również bezowulacyjne. Tak źle i tak niedobrze. Nie poddawaj się!!! Może znajdź innego ginekologa, takiego, który specjalizuje sie w problemach a nie takiego który idzie na łatwiznę. Ja byłam już u 5 i szukam dalej. Nadzieja umiera ostatnia, trzymaj się i powodzenia!!!! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ