X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co jest ze mną nie tak
Odpowiedz

Co jest ze mną nie tak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Juciak Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 25 lipca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już 6 dzień pod rząd badam owulacje testami i nic, ciągle negatywne. Śluz niby rozciągliwy, temperatura średnio. O co chodzi?? :(
    a35dea247db229b2aa4cb0ce5a93cc43.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 19:59

    7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki LH z krwi! żadne testy... do tego monitoring u ginekologa i nie będzie wątpliwości i domysłów.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja np sporo pije. i juz zauwazylam ze jesli mocz jest za bardzo rozwodniony to pasek nie pokazuje dobrze 2 kreski. moze tutaj jest problem? aha i czytalam ze największe stęzenie tego hormonu jest mniej wiecej w poludnie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne powinno się robić wieczorem! I to przeważnie o jednakowej porze. Nie powinno się pić min. 2h wcześniej właśnie ze względu na zozcieńczony mocz. Będzie fałszowało wynik. Dlatego lh z krwi jest pewniejsze.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 lipca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Testy owulacyjne powinno się robić wieczorem! I to przeważnie o jednakowej porze. Nie powinno się pić min. 2h wcześniej właśnie ze względu na zozcieńczony mocz. Będzie fałszowało wynik. Dlatego lh z krwi jest pewniejsze.

    Ja czytałam, że około południa bo wtedy jest najwyższe stężenie hormonu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na większości testów jest napisane, że wieczorem. Lekarze też tak mówią. Do południa i poranny mocz to beta. Akurat w testach siedzę od ponad 3 lat i nigdy w południe nie robiłam.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 lipca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Na większości testów jest napisane, że wieczorem. Lekarze też tak mówią. Do południa i poranny mocz to beta. Akurat w testach siedzę od ponad 3 lat i nigdy w południe nie robiłam.

    pierwsze słyszę, ale kłócić się nie będę.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 14 września 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie? Bo ja juz nic nie wiem czy wszystko ok jak mi się objawy nijak nie łączą... 18 dc. Wyższych temperatur brak, właściwie to są najniższe z całego cyklu, śluz do wczoraj wodnisty, dzisiaj kremowy ale rozciąga się na ok 3cm (czyli ze w końcu jak mam go określić?) i jest go sporo, ale szyjka nisko i zamknięta (ewentualnie półotwarta (bo tu pewności nie mam) i bardziej twarda niż miękka. I moje pytanie brzmi-o co chodzi z tymi objawami?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 września 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Ja czytałam, że około południa bo wtedy jest najwyższe stężenie hormonu.
    Tak. Sprawdzałam na sobie :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:25

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 września 2017, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    31dc - wyższych temperatur brak (poniżej 36,6), śluz miałam i wodnisty i rozciągliwy ale brakowało wzrostu temperatury.

    Z tego co pamiętam, to przy metodzie angielskiej (jeśli mi się metody nie mylą) badamy przynajmniej 2 wskaźniki (np. śluz i temperaturę, ewentualnie szyjkę) i dopiero oba wskazują na owulację. Jeden jest mało wiarodajny.

    Tak zgadza sie. Przy metodzie angielskiej bada sie conajmniej dwa wskaźniki dlatego nazywa sie wielowskaźnikowa ;) no dlatego ja czekam na ten skok a póki co mam-o 0.01 stopnia. Nie jest jeszcze tak zle czasowo ale jak tak dalej pójdzie zacznę myśleć o bezowulacyjnym...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ