X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cykle powyżej 35dni
Odpowiedz

Cykle powyżej 35dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:26

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 15 września 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt Ci nie zagwarantuje, że cykle się uregulują, zwłaszcza, że przed anty miałaś długie cykle. Sama miałam zawsze długie i tabletki mi ich nie skróciły..mam wrażenie, że jest gorzej bo jeszcze doszły plamienia przed okresem. Możesz sobie zrobić podstawowe badania: tsh, fsh, lh, estradiol w 3 dniu cyklu oraz progesteron 7 dni po owulacji i prolaktyna (tutaj są różne opinie co do dnia cyklu, jedni mówią, że na początku a inni jak moja ginekolog, że w drugiej fazie cyklu z progesteronem). Więcej o badaniach poczytasz na wątku: https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/jakie-badania-wykonac-podczas-staran,13821.html Ania1003 tam ładnie wszystko opisuje. Ja podaję Ci tylko podstawowe badania, które zlecają lekarze. Jak chcesz wiedzieć więcej to zerknij w podany link. Powodzenia w staraniach.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taki problem. W lipcu odstawiłam tabletki, pierwsze dwa cykle po miałam 28 dni, później 29 dni a teraz już 37 dzień i nic.... robiłam test ciążowy i nic. Poczekam jeszcze chwilę i powtórzę.

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 listopada 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:26

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 13 listopada 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    To mój pierwszy post.
    Od tego miesiąca obserwuje się i przygotowuje do podjęcia starań po nowym roku :)
    Czy ktoś może spojrzeć na mój cykl?

    Cykle mam długie od 30-40 dni, od tygodnia jestem na Letroxie. Skończyłam brać ginalgin. Co miesiąc objawy płodności miałam książkowe, a ten cykl jakoś zwariował. Dosłownie mam wrażenie, że prawie nic się nie dzieje ze mna w tym cyklu

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ