X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy coś z tego będzie czy nie :)
Odpowiedz

Czy coś z tego będzie czy nie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 1 września 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    dawno mnie tu nie było ale wracam bo staramy się o drugiego bobasa :)
    W zeszłym cyklu plamienie między teoretyczną owulacją a miesiączką, po plamieniu kilka dni później przyszedł okres. Myślałam że to plamienie implantacyjne, ale jednak nie :)
    W tym cyklu w poniedziałek byłam na USG, pęcherzyk 12mm, ale był to 17dc i lekarz dosyć sceptycznie na niego patrzył mimo moich długich cykli (miedzy 28 - rzadko, a 34 częściej), średnio 32 dni. A dzisiaj poszłam na sprawdzenie czy coś będzie z tego pęcherzyka i mi babeczka powiedziała że ma on (podała inaczej wymiary niż dotychczas otrzymywałam i nie wiem....) 19,5x15,5x152 (średnio 17,8 ) a drugi 18x16x15,5 (średnio 16,3). Dodała, że nie podoba jej się to że nie widzi śluzu płodnego... Więc nie rozumiem... Jest jakaś szansa czy cykl stracony? Co to wszystko może znaczyć? Martwi mnie ten brak śluzu płodnego na USG, jakiś długie ten cykl i sama nie wiem co o tym myśleć ;)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl nie jest stracony. Ja mam zawsze pozno owulacje,nawet z clo dopiero w okolicach 20 dnia cyklu. A sluz moze sie jeszcze pojawic. Zreszta u mnie sluz wcale nie przypomina ksiazkowego.
    Dzialac!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobna sytuacje bo dwa pechcerzyki po 16mm wiec ja zaczynam dzialac od poniedziałku.

    Shibuya lubi tę wiadomość

  • Bercia Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 12 września 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    działać, a nie zastanawiać się czy warto. Zawsze warto.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ