X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Euthyrox a bolesne owulacje
Odpowiedz

Euthyrox a bolesne owulacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 lipca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mam 31 lat. Od około 1,5 roku wiem, że mam niedoczynność tarczycy. Mam zdrową tarczycę ale malutką, tsh między 3-4 i wolne hormony około 50%. Leczyłam sie naturalnie i faktycznie wszystkie objawy minęły oprócz 10kg nadwagi. 2 miesiące temu zaczęłam brać euthyrox (1 miesiąc połowa 25tki, w tym miesiącu cała 25tka), ponieważ zaczęliśmy starać się z mężem o dziecko. W 1 miesiącu zaskoczyłam mnie bolesna owulacja z prawego jajnika. Nigdy wcześniej tak nie miałam, czasami nawet nie wiedziałam że ta owulacja była. W tym miesiącu bolał i boli nadal lewy jajnik. Przez 2 dni bolał bardzo i nadal mnie lekko pobolewa a już minęły 4 dni. Odczuwam też lekką bolesność podbrzusza. Czy ma to związek z euthyroxem? miałyście tak?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 5 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, ze to nie może mieć związku. Euthyrox to hormon. Moze idź do gina i zapytaj? Niech Cię zbada. Dziwnę to.

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • karola_b84 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku takie bóle po owulacji oznaczały torbiel z niepeknietego jajeczka, więc jeśli sytuacja sie powtarza sugeruje wizytę u gina. Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ