X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację femifertil co sądzicie?
Odpowiedz

femifertil co sądzicie?

Oceń ten wątek:
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pco, od 3 miesięcy biorę inofolic a od 4 dni femifertil :) dam znać czy coś zadziała.Kupiłam na razie 1 opakowanie bo jest dość drogi i nie wiem czy warto go brać.

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he no dobra bd czekala na opowiedz:)

    monisia881
  • Renii Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Ja właśnie chciałam podpytać czy która brała lub bierze ten Femifertil? Warto zainwestować? Ja piłam Inofolic i mogę go polecić. Ale w ciążę niestety jeszcze nei zaszłam chociaż cykle ładnie miałam uregulowane. Dopiero teraz coś się zepsuło jak odsttawiłam Inofolic..

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie Femifertil to zestaw witamin jak każdy inny. Na pewno nie zaszkodzi brać, ale nie wierzyłabym w jakieś przesadne "prociążowe" działanie tego specyfiku.

    Ja biorę na przemian - Femifertil, Vitamin-Mama, sam kwas foliowy.

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam femifertil ale nic mi nie pomógł. Był dość drogi więc odpuściłam. Witaminy jak każde. Miałam po nim ładne paznokcie :P

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam Femifertil do połowy, ale mam po nim straszne mdłości i musiałam odstawić... Nie wiem, czy to u mnie tak tylko, czy ktoś tak miał...

  • Janet Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszym opakowaniu. o dziecko staramy sie ponad 2 lat. Wierze w te tabletki Zauważyłam wiekszą chęć na przytulasy. Wiecej śluzu płodnego. Test na owulacje przepiękni pozytywny. Jedyna wada to wymiotować mi się chce po nim. Ale biorę na noc i jest ok.

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 11 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któras chce odsprzedac ten femifertil? bo nigdzie nie umiem kupic, chyba ze zastosuje skladniki osobno, w sumie mace juz jem od 2-3 tyg , lisc maliny pije regularnie tylko jeszcze korzen lukrecji musialabym dokupic

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 11 października 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _sky_ wrote:
    Według mnie Femifertil to zestaw witamin jak każdy inny. Na pewno nie zaszkodzi brać, ale nie wierzyłabym w jakieś przesadne "prociążowe" działanie tego specyfiku.

    Ja biorę na przemian - Femifertil, Vitamin-Mama, sam kwas foliowy.
    no właśnie to nie są samee witaminy ale tez zioła:
    femifertilTM zawiera kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety:
    korzeń maki – reguluje owulację i miesiączkowanie, przywracając równowagę pomiędzy fazą folikularną a lutealną cyklu miesiączkowego, wspomaga prawidłowy przebieg menstruacji, poprawia poziom energii i libido;
    liść maliny (rubus idaeus) - łagodzi skurcze mięśni gładkich macicy, ułatwiając implantację;
    korzeń lukrecji - promuje produkcję estrogenu odpowiedzialnego za wytwarzanie komórek jajowych;
    żeńszeń syberyjski - reguluje menstruację i zapobiega przedwczesnym objawom menopauzy.

    jestem dosyc aktywną staraczką - wszystko co moze pomoc i co przyspozy mi zdrowia chetnie próbuję, i tak : maca - odczuwam po niej wieksza chęć i otwartosc na mężusia, lisc maliny - pije ok 2 tyg przed @ i bez tego jest koszmar , jak pije to nie boli tak bardzo, nie krwawi tak bardzo i tak dlugo, nastroj lepszy, zmeczenia nie ma, to nie tylko takie gadanie, jestem ciekawa pozostalych ziol jak dzialaja bo nie stosowalam, ale witaminy to swoja droga przyjmuje kwasy tluszczowe w postaci orzechow czy oleju lnianego , oliwy, duzo wit e bo jest stotna plus doplezhertz aktiv mama premium czyli witaminy i mikrroelementy bo ma wszystko co wazne w bardzo dobrych (wg mnie) dawkach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 16:53

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 7 marca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Czy orientujecie się gdzie można kupić ten specyfik? Albo chociaż zapoznać się z jego dokładnym składem. Czytałam na stronie sklepu (?) jaki jest skład, ale nie ma podanych szczegółów. Po kliknięciu w suplement wyskakuje info, że strona nie istnieje. Dzwoniłam pod wskazany nr tel, ale załącza się komunikat, że nr nie istnieje. Pytałam w aptekach, ale nie mają czegoś takiego. Zastanawiam się, czy nie zwinęli się z rynku...

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Ivi86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane :)

    Co do femifertil to mogę go polecić z ręką na sercu. Pomógł mi zajść 2 razy w ciążę. Niestety poroniłam,ale to na inny temat. Ten suplement diety jest chyba już wycofany ze sprzedaży. Jeśli, któraś z Pań ma jeszcze jakieś ilości tego produktu, chętnie je odkupię.
    Co jest w nim tak szczególnego? Zastanawiałyście się co może tak dobrze działać, u mnie np. po stosowaniu Inofem itp. nie ma takich dobrych rezultatów. Czy to może zioła zawarte w femifertil tak korzystnie wpływają na owulację?

    W skład zestawu wchodzą: Witamina A (beta karoten), witamina C, witamina D3 (cholecalciferol), witamina E (d-alfa tokoferol), ryboflawina, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, kwas pantotenowy, żelazo, jod, magnez, cynk, selen, miedź.

    Oraz zioła :
    jagody niepokalanka,liść maliny, zielona herbata,żeń-szeń syberyjski,kwiat koniczyny łąkowej .





1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ