X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Kiedy spodziewać się owulacji? Jak pogrubić endometrium?
Odpowiedz

Kiedy spodziewać się owulacji? Jak pogrubić endometrium?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem pierwszy cykl po laparoskopowym usuwaniu gózów ( min. endometrialna torbiel) i wczoraj na wizycie lekarz powiedział, że pęcherzyk ma 16mm (12 dzień cyklu) i lada dzień pęknie i mamy się starać:) czy 16mm w 12dc to dobrze? Kiedy spodziewać się owulacji?
    Mam zażywać metformax3x1 + symfolic 2x1
    Kupiłam testy owulacyjne ale wczoraj były negatywne( bardzo słaba druga kreska).. poradźcie coś mam PCOS ale podobno po laparoskopii unormowały się jajniki i jest super, i endometrium mam 6mm, powiedział, ze jak na mnie to super-> co zrobić żeby je jeszcze pogrubić?
    Dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za chaos w moim poście ale sama nie umiem tego poskładać w jedną całość, jestem mega zaskoczona taką diagnozą;)

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 2 marca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno czerwone wino pozytywnie wpływa na endometrium

    An1
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 3 marca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_ia na ovufriend jest cały wątek nt. poprawiania endometrium :)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ