X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację lepki śluz po pozytywnym teście??
Odpowiedz

lepki śluz po pozytywnym teście??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Szukam i szukam odpowiedzi na pytanie.To mój drugi cykl z testami.Zauważyłam,że śluz płodny(czasem kremowy mieszany z płodnym)występuje do pozytywnego testu.Po pozytywnym już drugiego dnia test negatywny i śluz lepki.I teraz zgłupiałam.Skoro owulacja występuje do 2 dni po wysokim lh to dlaczego śluz mam lepki jak okres niepłodny?Nie powinien mieć cech plodnych do wystąpienia owulacji?Ból jajnika równieź miałam w dzień pozytywnego testu.Czy przy lepkim śluzie po pozytywnym teście owulacyjnym jest szansa na ciążę?

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nejsi88 wrote:
    Witajcie.Szukam i szukam odpowiedzi na pytanie.To mój drugi cykl z testami.Zauważyłam,że śluz płodny(czasem kremowy mieszany z płodnym)występuje do pozytywnego testu.Po pozytywnym już drugiego dnia test negatywny i śluz lepki.I teraz zgłupiałam.Skoro owulacja występuje do 2 dni po wysokim lh to dlaczego śluz mam lepki jak okres niepłodny?Nie powinien mieć cech plodnych do wystąpienia owulacji?Ból jajnika równieź miałam w dzień pozytywnego testu.Czy przy lepkim śluzie po pozytywnym teście owulacyjnym jest szansa na ciążę?
    Ja mam owulację w tym samym dniu co pozytywny test. Może też tak masz?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 1 września 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze dziwniej. Śluz płodny był trzy dni temu, potem kremowy a test owulacyjny pozytywny dopiero wczoraj.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ