X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację mocne przyspieszenie cyklu
Odpowiedz

mocne przyspieszenie cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 maja 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie bo się zaczęłam gubić. Właśnie zaczęłam dzień po @. Dzień szybciej niż zwykle bo zawsze miałam książkowe 6dni z czego 2 ostatnie to plamienie. Teraz tylko 1-od wczoraj popołudnia nic nowego się nie pojawiło. Zastanawia mnie czemu pojawił się u mnie już śluz, taki, który pojawia się później (od 10-13dc) a teraz mam 6dc. Od samego rana wilgoć czuje :D Z ciekawości zbadałam szyjkę i jest zamknięta ale bardziej miękka niż twarda (przyznam sie badałam ja pierwszy raz więc mogę źle ją określać ;)). Pytanie czy mogłoby mi aż tak przyśpieszyć wszystko czy to tylko takie zabieranie się a i tak później wszystko będzie? Jakby było szybciej to ja sie nie obrażę :D ten weekend byłby bardzo sprzyjający :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazało się jeszcze trochę plamienia. Śluz jest także wiec tym bardziej zgłupiałam ;) o co może chodzić? Zawsze miałam sucho kilka dni po @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2017, 09:47

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest 5 dzień cyklu mam jeszcze jakieś resztki plamienia i tez już śluz, w poprzednim cyklu nie miałam owulacji przynajmniej nie było nic widać na jajnikach żeby się zapowiadała.


    6db3605e33bba2644bd8743098cfa2e3.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 19:51

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ