X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no no co ja czytam:D hehe tylko nie pakusiać mi tu:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo to naprawde zlapalo za serducho..Ja jej pisze ze digital mi sie sprdolil bo nic nei wsywietla sprawdzalam baterie i uja..Wiec musztarda po obiedzie a ona bladym switem zaprdalala na poczte zebym kolejnego dnia juz go miala..Jak nie plakac panie premierze , jak?? Moj tylko pytal co sie dzieje ,ze buczze ;)

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh i pod tym względem żałuję bardzo że wypadłam z obiegu :( brakuje mi tego cieszę się że się tak bardzo polubiłyście i że możecie bez słów na sobie polegać:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to bylo raczej do rpzewidzenia ,.ze niestety ale nasze priorytety sie rozejda ..Wiec i troche nasze drogi tez..Bo my walka o owulacje a Ty podgladanko dzidziola.\.Ale dobrze ,ze Ci sie udalo..Kazda z nas mysle doczeka swojego brzucha ;) ...Ciesze sie ,ze zostaal jesio Ewa bo..bo z watka bylabym juz jak rodzynek.A ze z niej zajebista babka to wszystkie tu wiemy..No i jak tzreba to umie ladnie oprdolic ;)
    A o poleganiu??Po tym jej gescie to wiem ,ze naprawde mozna na niej polegac :)
    Kacha mysle ,ze na watku ciazowym sa laski co z nimi sie zzyjesz bardzo..W koncu ciaza to 9miechow wiec jednak troche trwa..A aaa i zycze ci synusia :)

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 19 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    późne dzień dobry :) ale dzisiaj mam leniucha ;)

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAcha no masz rację. kurcze przynajmniej mam dobre wspomnienia ze starań, wręcz zajebiste:)
    nieraz beczeć się chciało a Wy umiałyście pocieszyć, opierdolić:) potrząsnąć.
    kibicuję i Tobie i Ewie tak samo jak i Wy mi wtedy.

    no jest tam kilka dziewczyn z różowego forum, nawet jakoś idą tematy, wiem że z miesiąca na miesiąc będzie lepiej ale kurcze, czegoś mi brakuje:) i chyba zawsze bede wracać z sentymentem do tych chwil na monitoringu, do przesyłania leków, recept, ratowania dupy:)
    masz rację KAcha, na każdego przyjdzie czas, mamy już wszystkie po jednym dzieciątku to znaczy że i drugie będzie.
    dzięki co do życzeń, mam takie piekielne przeczucie że tak bedzie:) ale z majką też miałam i mnie moja intuicja babska zawiodła więc wię nie napalam.
    Kryśka leniu na słonko:D do ogródka jak masz:D

    ja też mam dziś lenia:P

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 19 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka - niestety dydponuje tylko ławką pod blokiem ze żlopakami piwa, mało kuszące :P

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha to na balkon marsz:D albo pranie zrobić:D a jak nie to na spacerek wio:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no i zaraz k..wami i ...ujami muszę rzucić, bo buraka strzelilam, no i z ludziskami siedzę, to dziwnie się patrzą.

    A powiem wam, że takie niby drobne rzeczy a człowiek jakoś inaczej na świat patrzy, jak wie, ze sa i dobrzy ludzie, to łatwiej z domu wyjść..:-)

    Robotka, dokładnie i tam się dotrzecie, wszędzie są nudziarze i babki z jajcami :-)

    Dziś pogoda piękna u nas, żyć się chce...

    A wiecie gdzie jest paradoks?
    Stres utrudnia zaciazenie, a jak zostawaiasz robotę, zęby mieć szanse zajść, to wtedy dopiero masz czas żeby ci się szajba na mózg rzucila...:-) :-) :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe eee tam, niektórym pod wpływem stresu jednak się udaje:D

    ja piernicze gdyby mi ktoś teraz kazał sex uprawiać to bym go za jaja powiesiła:P
    libido moje wisi i kwiczy:P
    mój nie narzeka:D raz na 2 tygodnie chyba mu wystarczy:D i dobrze bo mi nawet wtedy się nie chce:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hehehe eee tam, niektórym pod wpływem stresu jednak się udaje

    A nawet w wyniku gwałtu można począć...

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A nawet w wyniku gwałtu można począć...
    To ide w miasto w ciemna noc..Moze jak mnie ktory zgwalci to w tym stresie zaciONze 8)

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No weź, ciemno jest, wiesz kto cie zaatakuje?, jeszcze ruda córkę będziesz miała, albo z muzułmaninem..albo z ksiondzem..;-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    No weź, ciemno jest, wiesz kto cie zaatakuje?, jeszcze ruda córkę będziesz miała, albo z muzułmaninem..albo z ksiondzem..;-)
    Jak bedzie rude zwale na starego ,ze sprzet mu rdzewieje rzadko uzywany.Jak bedzie z ksieNDZem to bedzie od razu poswiecone kadzidlem jego..A muzulmanie wola kozy 8)

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 września 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po księdzu są wysokie alimenty wiec bier księdza:D

    ja piernicze ale miałam orgie senne:P normalnie chyba z 4 facetami się bzykalam:D nie na raz ale w każdym snie inny:D a snów było kilka, tak to jest jak się o sexie gada wcześniej:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 września 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa a mowi ,ze libido na podlodze..
    Mlody w nocy mi dal popalic..2razy wstawalam zeby dac mu cos na bo..Jednak to zwichniecie palca boli :-/ Kurde mam nadzieje ,ze szybko mu przejdzie ..Najgorsze bedzie sie umycie..Co mam starego konia namydlac pod prysznicem ;D
    Chyba wpadne na p[omysl i bedzie chodzil z reklamowka zawiazana na łapie..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 września 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a cóż sobie młody w łapkę zrobił? nic tu chyba nie mówiłaś....wiem że sobie niedawno nogę pocharatał ale ręka?? no masz.
    Kacha lepszy pomysł. każ mu się kąpać w slipkach basenowych to będziesz mogła mu plecy umyć:D

    hehe w snach to mogę sobie krokodyla nawet ujeżdżać, niczym nie skrępowana:D
    w realu nie ma nic!!!:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA bo wczoraj na treningu wybil paliczek z przemeiszczeniem..Kilka godzin na SORze..Ale nastawili i teraz łapa unieruchomiona(znaczy palec),.Na szczescie to 5ty u lewej reki ten najmniejsyz

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 września 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o maj gad, domyślam się jak go może to boleć;/
    pamętam ze szkolnych lat te powybijane palce przy siatkówce albo koszykówce;/

    ja piernicze ale u mnie leje;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    o maj gad, domyślam się jak go może to boleć;/
    pamętam ze szkolnych lat te powybijane palce przy siatkówce albo koszykówce;/

    ja piernicze ale u mnie leje;/
    U mnie juz tez...wygonuilo mnie z ogrodu..Kosilam trawe :-/ Fak!!a mialo byc dzis i jutro pogoda..W chvja leca!!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1026 1027 1028 1029 1030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ