X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Czarnulka84 Koleżanka
    Postów: 64 10

    Wysłany: 17 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Lekarz oszacował, że do porodu możecie ok 3200-3400 .
    To idealna waga dziewczynki , moja córka miała 3260 ;-)) i taka kruszynka .

  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 18 października 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny po dzisiejszej wizycie moja mała ma już 2300 gram. Kawał baby :)
    moja córka tyle miała jak sie urodziła:)

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 18 października 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam problemy z prolaktyną,.więc biorę bromergon. Dwa cykle brałam też duphaston. Chodzę na monitorong od 4 cykli. Owulację mam 16 dc. Zasze miałam pęcherzyki w 11 lub 12 dc ok. 16-18 mm i endo 6-8 mm. Wczoraj byłam na monitoringu, był to mój 13 dc. Okazało się, ze pęcherzyk ma 14 wporywach do 15 mm, a endo niecałe 4. Czy któraś z was też miała podobną sytuację? Teraz mam iśc za tydzień sprawdzic czy pękł samoistnie. Jak myślicie, co mi powie lekarz odnośnie kolejnego cyklu? Dodam ze to był mój 3 cykl starań.

    M&M
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zaproponuje Ci zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. A poprzednio miałaś potwierdzoną owulację? Był płyn w zatoce Daglasa?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 18 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym nie bylam, bo bylam na wakacjach. Ale. W sierpniu bylo ladnie.

    M&M
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 19 października 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny po dzisiejszej wizycie moja mała ma już 2300 gram. Kawał baby :)
    Cudnie :) niech przybiera ładnie :) Moja miałą równiutkie 4kg ...to był kawał baby urodzony SN :D

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 października 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile płacicie za monitoring ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 19 października 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Ile płacicie za monitoring ?



    ja płaciłam 50 zeta za wizytę to chyba tak w miarę

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd jesteś ? W prywatnej klinice czy państwowej ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Poznaniu płaciłam 100 zł za każdy monitoring.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 22 października 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na usg :D pęcherzyk jest z lewego jajnika, ma 17 mm, jest ze wzgórkiem - czyli gotowy do przyjęcia jakiegoś pana X lub Y
    Mam tyle energii w sobie, że zaczynam gadać sama do siebie :D w piątek kolejne usg, zobaczymy czy urośnie, czy pęknie, już nie mogę się doczekać. Boli mnie lewa strona, owulacja przewidywana jest w weekend. Pewnie w niedziele lub poniedziałek będzie ostatnie usg, żeby zobaczyć czy wszystko było ok. Jeśli w tym miesiącu nie zajdę to na 100% będę pewna, że mam niedrożny jajowód i w listopadzie pójdę na HSG choćbym miała wyć po tym z bólu!
    Mimo, że nastawiłam się w tym miesiącu tylko na obserwację, mam pewność, że robię wszystko właśnie w kierunku obserwacji, nawet jeśli cykl skończy się @ będę z siebie dumna jak nigdy.
    Byłam już u mojej teścióweczki się pochwalić.
    Pytałam gin, czy lepiej jest <3 codziennie czy co drugi dzień. Mamy serduszkować codziennie, a w weekend przede wszystkim.
    Teraz upajam się tymi wiadomościami i zajadam jagody Goji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 16:58

    kiniaczek84 lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 22 października 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Byłam dzisiaj na usg :D pęcherzyk jest z lewego jajnika, ma 17 mm, jest ze wzgórkiem - czyli gotowy do przyjęcia jakiegoś pana X lub Y
    Mam tyle energii w sobie, że zaczynam gadać sama do siebie :D w piątek kolejne usg, zobaczymy czy urośnie, czy pęknie, już nie mogę się doczekać. Boli mnie lewa strona, owulacja przewidywana jest w weekend. Pewnie w niedziele lub poniedziałek będzie ostatnie usg, żeby zobaczyć czy wszystko było ok. Jeśli w tym miesiącu nie zajdę to na 100% będę pewna, że mam niedrożny jajowód i w listopadzie pójdę na HSG choćbym miała wyć po tym z bólu!
    Mimo, że nastawiłam się w tym miesiącu tylko na obserwację, mam pewność, że robię wszystko właśnie w kierunku obserwacji, nawet jeśli cykl skończy się @ będę z siebie dumna jak nigdy.
    Byłam już u mojej teścióweczki się pochwalić.
    Pytałam gin, czy lepiej jest <3 codziennie czy co drugi dzień. Mamy serduszkować codziennie, a w weekend przede wszystkim.
    Teraz upajam się tymi wiadomościami i zajadam jagody Goji.




    Krótko móiwąc Kochana przed Wami pracowity weekend;)Trzymam mocno kciuki za powodzenie tej misji :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 października 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia, Milcia, ZAGUBIONA, Mała, KAp, Ewik co u was???

    wszyscy o mnie zapomnieli:( to takie smutne:(.....
    do puki nie byłam w ciąży wszyscy ze sobą rozmawiali wypytywali, a jak zaszłam to nagle się wszystko skończyło.....

    więc wychodzę z inicjatywą aby się moje koleżanki pokazały:) i co nieco o sobie przypomniały

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Kasia miałam pisać, gdzie się wszystkie pochowały.

    U mnie już bliżej niż dalej. Mam stracha. Wózek kupiony, łóżeczko mam, materac zamówiony. Zostały takie apteczne pierdoły cz. II. Powoli muszę torbę pakować :)

    Madziara lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia a chodzisz jeszcze pracy? Czy już na zwolnieniu jesteś?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia to super:) a jaki wóx wybraliście? możesz mi na priv wysłać linka, dla mnie też powoli to temat zmora choć typy juz mam:)
    kilka rzeczy już też mam ale z tych praktycznych, pampersy, proszki, jakiś otulaczek wygrzebany na ciuchach:)
    a ogolnie jak się czujesz? dalej marnie? brzuch przestał boleć? jeju dwa miesiące Ci zostały i to nie całe!!!!

    ja jeszcze chodzę do pracy, czuję się dobrze to sobie dupę grzeje w biurze ale tylko do końca roku, bo jednak w zimie już chcę w domu być te 3 miesiące.
    byłam raz na 2 tygodniowym zwolnieniu jak mnie rzyganie męczyło i to tyle.
    jestem mega rozkojarzona, myślę dwa razy wolniej i mój sklerotyzm chyba juz sięgną zenitu, na wszelki wypadek nie noszę nawet przy sobie więcej niz 100zł:P bo zgubię:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 października 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj laski ciążowe..Widzisz Kaśka zaszłaś w ciąże i koniec wątka..To znaczy ,żeś byla wspierana na maxa jak tego potrzebowałas a te nieciążowe uciekły by być wspierane gdzieś indziej ;)
    Każda znalazła jakieś miejsce na friendowej ziemi..

    Fajnie ,że sie dobrze czujecie :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia my kupiliśmy wózek używany Baby Design Espiro GTX czerwony. Cena było dobra.. a wózek wygląda jak nowy.
    Ja się czuję raz lepiej raz gorzej. Kolana mnie bolą i plecy. Miałam robione ekg, bo mnie strasznie dusiło w klatce piersiowej. Brzuch mi twardnieje i mam jak najwięcej leżeć. Ale niestety teraz pranie, prasowanie. Został mi praktycznie może miesiąc i 10 dni.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pojawiła się druga Kasia :) Kiedy mąż wraca? Widziałam ostatnio, że wykres w dół poszedł. Muszę zajrzeć, co tam się dalej dzieje :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 października 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    I pojawiła się druga Kasia :) Kiedy mąż wraca? Widziałam ostatnio, że wykres w dół poszedł. Muszę zajrzeć, co tam się dalej dzieje :)
    Malz bedzie 30tego pazdziora na tydzien albo dluzej :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1039 1040 1041 1042 1043 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ