X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Oby, bo teraz moja siostra tez tu się stara ;)

    Rozsmieszyło mnie,jak napisałaś, ze ukryłaś wykres przed siostrą, ale i tak odkryła :)))

    A chodziło o ciążę czy bzyki? ;)

    Oby się siostrze udało, ale ona chyba z tego co pamiętam jeszcze młodsza od ciebie..
    Mam nadzieję,że towarzysko tu wykres prowadzi, a nie dlatego, że czas mija bezowocnie..

    Wiecie, ponieważ u mnie pewne zawirowania zdrowotne rodzina nie wie, oprócz mojej siostrzenicy..
    Mam już brzuch jak w 5 mcu, albo dalej, nie wiem jak uda mi się go schować na śniadaniu wielkanocnym...
    Może przebiorę się za pisankę? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po owulce...taki wybryk natury ze mnie....
    Jak się stralam o dzidzie to owulek brak, a jak mam i do tego karmię KP to i @ była i owulka z pięknym śluzem:-\ :-\

    Ewik powiesz ze po zimie pozostałość taka mała oponka.....

    Spokojnego dnia laseczki :-D

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik o ciążę chodziło :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zagubiona, ty dla mnie i tak bohaterka jesteś, tez ciąża niełatwa i supermena urodziłaś..
    ja po usłyszeniu wagi młodego w ciąży bym chyba przestała sypiać ze strachu..:)))
    Twarda baba jesteś!

    Twarda to bym bym była jakby można było dużą wagę dziecka sobie zażyczyć :-)
    ja miałam ją poza kontrolą-rosła w tempie przerażającym, a ja nie tylko nie spałam przede wszystkim przez mega zgagę ale pod koniec jak waga skoczyła ponad 4kg zaczęłam żegnać się z córką (hormony mnie rozwalały emocjonalnie)
    ostatnie dwa tygodnie to w zasadzie moje głupie gadanie do córci żeby pamiętała że mamusia zawsze będzie z nią i zawsze będzie ją kochać (w domyśle-jak umrę)
    ciekawe czy któraś z Was tak miała :-P

    PS. a nikt mi nie wierzył że to nie przez moje obżarstwo takie duże dziecko i że ja naprawdę nic nie jem :-) dopiero tydzień po porodzie waga mnie podniosła na duchu-bo ważyłam kilo mniej niż przed ciążą-dacie wiarę? 15kilo wyparowało nie wiem kiedy-ważyłam się dwa dni po powrocie ze szpitala :-)

    dla zazdrosnych dodam że 20kilo nadwagi po pierwszej ciąży już nie chce drgnąć :-(

    Elfik -jak czytam twoje opisy to sikam - sorki - wiem, wiem, że Ty piszesz to śmiertelnie poważnie :-) ale zobaczysz, że może nie prędko ale Ci przejdzie, a dlaczego uważasz że chłopak nie może chodzić w różu?? :D noworodkowi czy niemowlakowi wszystko jedno :-P (myślę, że tak do 3 roku życia) mój brat docierał ubrania po mnie i jest normalny a mój synuś chodzi w różowym szaliczku po siostrze bo już nie miałam takiego fioła jak w pierwszej ciąży żeby kupić milion ubranek (może dlatego że okazało się że właśnie syn, teraz to się zmienia i młody ma dopiero miesiąc i już spodnie w kancik, koszule,muszkę a nawet krawat-dziadkowie padną z wrażenia na święta :-P) hihi :-D

    Elfik lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, drugie cc? a jak wspominasz pierwszą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:50

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, ja też Olę ubieram w niebieski śpioch, ma też taki granatowy i jeszcze sweterek tez taki ciemny granat. Dostałam to od koleżanki po jej synku.

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam prawie nic różowego dacie wiarę :D na palcach u dwóch rąk by policzył:)
    tak to dużo białego, niebieskie, brąz, krem zieleń i wszelkie inne odcienie:)
    a jesli już róż to pudrowy:)
    uwielbiam neutralne kolorki:) ewentualnie jakieś dodatki różowe:)

    Zagubiona myślę że to normalne odczucia kobiety na finishu, różne rzeczy do głowy przychodzą. ale najważniejsze że obie jesteście całe i zdrowe:D

    Kapta no i jak po prenatalnych opowiadaj:) pewnie kamień z serca bo to jedne z najważniejszych badań:)


    ja dziś mam błogość, mąż w robocie, córa w przedszkolu a ja od rana aż do teraz u szwagierki byłam:) zdążył przyjechać kurier i przywiózł rowerek dla jej roczniaka no i ja mu ten rower złożyłam:D a części było milion:P

    teraz zjadłam dwa naleśniory i zamierzam się zdrzemnąć do 16:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:

    Elfik -jak czytam twoje opisy to sikam - sorki - wiem, wiem, że Ty piszesz to śmiertelnie poważnie :-)

    kochana, ja rzadko piszę całkiem i na na 100% poważnie ;)

    wiesz, ja tez nie mam fobi, ale jak mam coś z falbankami... no jakoś... :)))))

    pewnie, ze dzieciakowi nie zależy, a własnie w temacie, jak byłam z jedną znajoma u innej, ta przezywała, ze niemowlak leży w dziewczynskim bodziaku..
    sama powiedziałam - no to co?
    nie przyjmuje wizyt królowej angielskiej, dzieciakowi na razie nie robi, a wiem, ze u nich z kasa krucho.. to ma sie szarpać, zeby zrobić wrażenie na listonoszu?
    kombinezon ma bezowy, to na dwór już "stosowny"

    zagubiona, ale sukienek mogę mu nie zakładać? ;)

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    kochana, ja rzadko piszę całkiem i na na 100% poważnie ;)

    wiesz, ja tez nie mam fobi, ale jak mam coś z falbankami... no jakoś... :)))))

    zagubiona, ale sukienek mogę mu nie zakładać? ;)


    hehe :-) fajnie, że humorek Ci dopisuje :-) w ciąży to bardzo ważne, będzie dzidzia radosna :-P

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    11dc:
    trzon macicy przodozgięty,jednorodny(nie wiem co to znaczy)
    endometrium grubości 6mm(też nie wiem)
    jajnik prawy o prawidłowej echogeniczności,z pęcherzykiem śr 15mm
    jajnik lewy o prawidłowej echogeniczności
    zatoka douglasa wolna

    nic nie rozumiem wiem że podobno wszystko ok może wy się wypowiecie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo trochę za cienkie, owulacji nie było bo płynu w zatoce nie było, w prawym jajniku rośnie ci dominujący pęcherzyk, jesteś przed owulacja,trzon macicy prawidłowy.. Wszystko gra,tylko popracuj nad endo,może czerwone winno wieczorem....

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny BŁAGAM wypowiedzcie się pod moim postem.
    Dziś byłam u ginekologa, by monitorować cykl. Dziś 10 dzień cyklu, 5 dzień stosowania clo... I brak pęcherzyka dominującego, a za to jest kilkanaście (podejrzenie PCO) ALE ja mam długie cykle ok 40 dni. Czy jest jakaś szansa na fasolkę? Bo gin raczej zadowolony nie był z usg.....

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, szansa zawsze jest, ginkowie to czasem partacze a czasem nawet dobry nie zauważy.
    Gdybyś wiedziała ile dzieci jest nforum z cykli "bezowulacyjnych'
    Ale obserwuj go dalej.
    Może potzrebujesz więcej clo, może od 2 DC nie 5, może u ciebie clo nie zadziała, ale np. Letrozole?...
    I ważne żeby mieć podstawowe badania zrobione, żeby wyeliminować inne problemy.
    Po jednym monicie nikt ci nic nie powie...
    Powinien to zrobić lekarz :-)

    A ze jest niezadowolony lekarz to jasne - cło jest dobre, bo jest dobre i tanie:-)
    Jak pacjentka reaguje lekarz lubi, bo z clo mała szansa na przestymulowanie :-)
    Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 18:10

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, poczucie humoru to ostatnie co mnie, mam nadzieje, opusci przed śmiercią..

    Zeby nie było ostatnie dwa dni nie byłam taka radosna - mam kiepski wynik testu potrójnego, juz niestety ten skorygowany i odbylam kilka rozmów i konsultacji.
    Mój wynik nifty jest prawidłowy, ale mój gin przez dwa lata takiego nie widział...a tam robia ich sporo...
    Ryzyko niby niskie ( jednej trisomii) a jednak jak na nifty wysokie.

    I zdecydowałam się na amniopunkcje.
    Ide we wtorek rano.
    Trzymajcie kciuki, wszystko się przyda:-)

    Na wynik trzeba czekac trzy tygodnie, bardziej jak na razie pewnie przez tydzień będę się bala poronienia po zabiegu...
    Ale cóż:-)

    Za miesiąc będę się z tego śmiać...;-)
    Tak myślę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 17:36

    kapturnica, Malenq, Sabina lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik moje kciukasy beda caly czas zacisniete..Ty zreszta wiesz..Mysle ,że podjęłaś słuszna decycje..Chociaz i takwiem ,ze młody jest zdrowy a badanie po prostu cie w tym utwierdzi <3

    Elfik, Malenq, zagubiona_82 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Elfik moje kciukasy beda caly czas zacisniete..Ty zreszta wiesz..Mysle ,że podjęłaś słuszna decycje..Chociaz i takwiem ,ze młody jest zdrowy a badanie po prostu cie w tym utwierdzi <3


    no, i może jednak cipka wyjdzie?
    :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik kciuki zaciśnięte....

    Elfik, Sabina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    no, i może jednak cipka wyjdzie?
    :P
    NIe, jest i będzie fitach :) Zdrowy :)

    Czemu do mnie nie napisałaś? Jak juz urodzisz we wrześniu to dam Ci za to w ryło. Bo teraz tylko przygarnę do moich sutych piersi <3

    kapturnica, Elfik lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabbcia i dobrze prawisz 8)

    Elfik, Sabina lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    no, i może jednak cipka wyjdzie?
    :P
    Cipką to wyjdzie XD

    Sabina, Malenq lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1070 1071 1072 1073 1074 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ