X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieeeem nawet sie nie dam tyknac...tym bardziej , ze to bedzie w dni krawej wojny to napewno spokojnie bedzie =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ale cipencje jesteście:D
    KAśka no przecież wiem że nie ma regóły kiedy jakieś spadki a już na pewno nieistotny jest ten w 3 dpo:P
    śmieję się tylko:)
    ej ale co was kurna w tym moim wykresie tak dziwi??? no chyba że z grzeczności to piszecie:P
    wiecie jaka ja byłam zestresowana w okresie owulkowym?
    musiałam chłopinę męczyć a i tak domniemana owu zahaczyła dopiero o ostatnie bzykanie:P
    dla przypomnienia my mamy około 800tys plemników zdrowych na milimetr, to kurewsko mało przecie!!! a w cuda i wyjątki od reguły nie wierzę w swoim przypadku, choć powiem wam że mimo iż wcale się nie nakręcam i normalnie w razię czego przyjmę @ to gdzieś w środeczku zakiełkowała mi w tym cyklu ta piękna myśl.ale to pewnie dlatego że pierwszy cykl z udokumentowaną poprawę armii
    ale spoko spoko, ja mam twardą dupę:P nie dam się zwieść i nie będę pakusiać:)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 lipca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokrynolog powiedział, że wyniki mam dobre :) Następna wizyta we wrześniu.

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ej ale cipencje jesteście:D
    KAśka no przecież wiem że nie ma regóły kiedy jakieś spadki a już na pewno nieistotny jest ten w 3 dpo:P
    śmieję się tylko:)
    ej ale co was kurna w tym moim wykresie tak dziwi??? no chyba że z grzeczności to piszecie:P
    wiecie jaka ja byłam zestresowana w okresie owulkowym?
    musiałam chłopinę męczyć a i tak domniemana owu zahaczyła dopiero o ostatnie bzykanie:P
    dla przypomnienia my mamy około 800tys plemników zdrowych na milimetr, to kurewsko mało przecie!!! a w cuda i wyjątki od reguły nie wierzę w swoim przypadku, choć powiem wam że mimo iż wcale się nie nakręcam i normalnie w razię czego przyjmę @ to gdzieś w środeczku zakiełkowała mi w tym cyklu ta piękna myśl.ale to pewnie dlatego że pierwszy cykl z udokumentowaną poprawę armii
    ale spoko spoko, ja mam twardą dupę:P nie dam się zwieść i nie będę pakusiać:)
    Kasia to byly zarty slonce..Przeciez sama wiesz..Nikt nie traktuje na powaznie takich smiesnzych spadkow w3cim dniu bo one nie maja znaczenia....

    A ja to sie nie smieje Kasia???Mnie temp rznie w trabke az milo...Z tylu glowy mysl , ze kolejny cykl poszedl sie pasc na lake..A ,ze wtobie kielkuje ze moze cos sie udac??????Kacha w kazdej nas kielkuje dopoki nie pojawi sie @ nadzieje sie ma , tym bardziej , ze armie juz amcie..Wiec jest sie z czego cieszyc!!!
    ..No dobra w tym miechu ja jej nie mam tej nadzieii a szkoda..Kurde pozuylby czl w blogiej nieswiadomosci ze moze cos tam sie zadzieje....A tu guzik z petelka....Ehhhh ale mam nadzieje , ze w nast moze cos sie uda....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:P

    Mnie ciężarnej wybacza się wszystko:P i z tego prawa będę korzystać....więc nadzieją będę żyła JA:)


    Milcia to w sumie ok. ja mam za tydzień zrobić kolejne tsh i ft, bo reszta wyników poprzednio wyszła ok.

    Dzisiaj chłodniej i przyjemniej....słoneczko gdzieś za chmurkami...okna w domu otwarte i pachnie ściętą trawą....ech fajnie....gdybym jeszcze był wyspana....
    w nocy nie mogłam się przewrócić na lewą stronę, bo zaraz bolało i uciskało, a na prawej spać nie lubię....więc noc minęła na drzemkach :-/

    Ewik?????????????????? żyjesz kobito????

    Miłego dzionka:)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znow pierwsza na otwieram sesje terapeutyczna na watku ;D

    Upal juz daje po zaworach..Wczoraj zrobilismy jakis rekord10km po gorkach i dolinkach , nie zeby ktos myslal ,ze ja po rownym smigam :D Ledwo do domu sie dowloklam..Z tym ,ze pozniej jakas masakra bol brzucha jak na okrs sie nasilil do tego jajnik pikal ciagnal i rwal..A nad ranem juz byla jakas masakra :(
    Cos sie chyba skurFFiel nie chce wchlaniac... :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nie pierwsza ubieglas mnie mala :P

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek "misssssstrzuuu" a może byś sobie trochę odpuściła z tymi maratonami teraz???? jak ci się "suuukinkotka" nie chce wchłonąć, to może zwolnij na tym rowerze, żeby tragedii nie było....ej no..........żeby nie było powtórki z zimy....uważaj na siebie na tym rowerze.....

    a ubiegłam, ubiegłam......

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lipca 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski śmiać mi się wczoraj chciało. Dwie osoby mi miejsca ustąpiły :)
    Posuwam się w wymiarach do przodu i chyba już to widać.

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lipca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała masz rację, u mnie też dzisiaj przyjemny wiaterek. Śmigam dzisiaj do fryzjera i po południu na usg połówkowe. Trochę się stresuję.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia ale czym???? stresy zostaw na poród hehehehe...

    a nie śmiać, tylko dziękować Bogu, że jeszcze takie jednostki po świecie chodzą, co szanują ciężarne.....

    powodzenia i daj znać po wizycie....ulalalal połówkowe....ja już też chcę!!!!!!!!!!!!! hehehe

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala wtedy bolalo mnie tak jakos inaczej.Teraz ciagle brzuch ciagnie miesiaczkowo..Tak muli kluje ...A wtedy to dawal znac jedynie w toalecie :-/

    No nioc czekam cierpliwie..jesio tydzien i powinien sie ten cholerny cykl zakonczyc :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie na ostatniej wizycie, a było to prawie miesiąc temu, usłyszałam, że jajniki mają dobry obraz, bez cech pco i są w nim gotowe jajeczka!!!!!! hehe
    w lewym 3 chyba, i w prawym 4....uhhmmmmm

    tak sobie przypomniałam.........śmieszne było takie coś usłyszeć...tak samo jak ostatnio przez tel. usłyszałam od gina "tylko proszę prezerwatywy używać" hehehe
    moja głupia mina na to - bezcenna - dobrze, że mnie nikt nie widział heheheh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek mimo wszystko uważaj!!!!!!!!
    bo to zawsze może być inne zakończenie................
    ale życzę abyś już był koniec tego "trefnego" cyklu......
    ale idziesz do ginka za tydzień????

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Mala podczas ciazy pcos sie wycisza :)
    A o co kamanz prezerwatywami?? hé?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Kasiek mimo wszystko uważaj!!!!!!!!
    bo to zawsze może być inne zakończenie................
    ale życzę abyś już był koniec tego "trefnego" cyklu......
    ale idziesz do ginka za tydzień????
    mam isc do niego 4tego sierpnia..tak sie umowilismy...,

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    no Mala podczas ciazy pcos sie wycisza :)
    A o co kamanz prezerwatywami?? hé?
    hehehe ja se najpierw pomyślalam "a co? bo w ciążę zajdę??".....gin chyba wyczuł moje myśli, bo odpowiedział "że sperma męska zawiera "coś tam coś tam" (nie umiem powtórzyć), że ten związek może wywoływać poronienia, wcześniejszy poród, dlatego w ostatnim trymestrze pod koniec, albo po terminie prosi się o bzykanie bez zabezpieczeń, żeby przyspieszyć poród".....nie wnikam, kazał wcześniej pościć, pościłam, każe używać gumek, będę używać gumek....

    ale chociaż zakaz nie obowiązuje od 3dni, to jeszcze się nie odważyliśmy hehe...takie dwa cykory jesteśmy hehehe

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AA chodzi o to ze w spermie jest zwiazek , ktory wywouluje mimowolbne skurcze macicy :) Takkk dokladnie

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a mi nikt takiego czegoś nie powiedział. Gin mówiła, że nie ma żadnych przeciwwskazań.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia uhmmm wiesz sama, że co gin to teoria....mój jest bardzo ostrożny, wie ile lat się starałam i On stara się "dmuchać na zimne"....bo po co prowokować coś....jak można uniknąć....uhmmmm wiele dziewczyn na belly pisało, że bez gumek i wszystko dobrze się skończyło....ale jest kilka takich co się przyznało, do wystąpienia krwawień i plamień po stosunku i lądowały w łóżku z lutką i zakazem współżycia....

    więc ten teges, to ja już wolę te gumki....chociaż jak pisałam, jeszcze się nie zmobilizowaliśmy...hehe

    kapturnica, Milcia lubią tę wiadomość

‹‹ 936 937 938 939 940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ