X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Najskuteczniejsze testy owulacyjne
Odpowiedz

Najskuteczniejsze testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 października 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które korzystają z testów owulacyjnych. Które polecacie? Których unikać?
    Ja zakupiłam testy owu z allegro, te z tym oczoyebnym różowym paskiem i moim zdaniem są do bani... Mikroskop pokazał owulkę, śluz był, ból prawego jajnika był a testy negatywne cały cykl.
    Podzielcie się doświadczeniami z testami:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 20 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dobre doświadczenia z testami drogeryjnymi (drogimi jak cholera oczywiście) - Rossmanowe facelle są ok, pink testy też. Allegrowskich nie próbowałam. Chociaż powiem Ci że nie wierzę przesadnie testom.

    Dodam jeszcze że o facelle są różne opinie.

    Poza tym to też jest kwestia interpretacji testów, bo to że test jest pozytywny nie oznacza że owulacja była i odwrotnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 12:15

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 listopada 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Pytanie do dziewczyn, które korzystają z testów owulacyjnych. Które polecacie? Których unikać?
    Ja zakupiłam testy owu z allegro, te z tym oczoyebnym różowym paskiem i moim zdaniem są do bani... Mikroskop pokazał owulkę, śluz był, ból prawego jajnika był a testy negatywne cały cykl.
    Podzielcie się doświadczeniami z testami:-)
    Mi te różowe wychodzą bardzo ładnie. Z drogeryjnych polecam facelle i domowe laboratorium.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 27 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam tę z domowe laboratorium niestety drogie :/ ale jak jest porządny pik lh to te z allegro za złotówkę też działają :) ale ja pozytywa miałam tylko po ovitrelle

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość dobre domowe laboratorium faktycznie drogie,ale ostatnio w aptece kupiłam zestaw "chcę być Mamą" za jedyne 24,99zł i w zestawie jest lh testy domowe laboratorium,1xtest o czułosci 25,1xtest o czułosci 10.Więc super sie opłaca!polecam !

  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 27 listopada 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie bez problemów działają te z allegro-stosuje te różowe. 2h przed testem nie pije wody. Testuje ok 14.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2016, 16:55

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam te różowe z allegro i dają radę. Ale najlepsze są z Rossmanna facelle czy jakoś tak:)

    Aniołek 07.2017
  • janka00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam te z allegro i w ciągu całego cyklu wg nich nie miałam owu. Teraz kupiłam z domowego laboratorium i nie miałam żadnego problemu z interpretacją wyniku :)

  • janka00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jedno kupowałam je w aptece doz zamawiając przez internet kosztują 15 zł za 5 szt a bezpośrednio w aptece 25!!!!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ