X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację ODDAM Conceivie Plus, Castagnus i wiesiołek
Odpowiedz

ODDAM Conceivie Plus, Castagnus i wiesiołek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vivienne0803 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie oddam 4 tubki żelu Conceivie Plus w aplikatorach, który bardzo polecam i który prawdopodobnie mi pomógł, całe nowe opakowanie Castagnusa i wiesiołek.
    Zainteresowane pakietem proszę o wiadomość prywatną. Z racji że paczuszka jest warta ok 80zł, napiszcie krótką historię np. ile się staracie. Z 3 pierwszych dziewczyn wyłonię dziewczynę której będę mogła pomóc. Buźka!

    irma37 lubi tę wiadomość

    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :* W ostatnim cyklu używałam tego żelu, nie udało się, więc się zniechęciłam. Ale skoro piszesz, że Tobie najprawdopodobniej pomógł, to chyba spróbuję jeszcze raz :) Staramy się o dzidzie ósmy miesiąc, mam endometriozę i jestem po zabiegu. Według lekarza powinno się udać, ale najgorsze jest czekanie. Zaczynam nowy cykl, więc jestem pełna nadziei. Pozdrawiam :)

    Irmina
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe już jakieś konkursy się rozkręcają :)

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • kociaczek280 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo gratuluję :*:* My staramy się od sierpnia, raz się udało niestety zakończyło poronieniem :( Nie mogę napisać wiadomości prywatnej, ale jeśli weźmiesz mnie pod uwagę w losowaniu było by miło :) Jeszcze raz serdecznie gratuluje :) :)

  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje szczęśliwego zakończenia starań :) ja z mężem staramy się prawie dwa lata i właśnie przymierzam się do kupna żelu tyle że w tubce - ponoć jest bardziej wydajny :) Dzięki Tobie nabrałam nadziei że może w końcu będzie dzidziuś :) Jeszcze raz gratulacje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ