X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja a przeziebienie
Odpowiedz

Owulacja a przeziebienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blanka991 Przyjaciółka
    Postów: 111 46

    Wysłany: 23 września 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny okrez jesienno- zimowy wielkimi krokami sie zbliza a nie moge znalesc nigdzie podobnego wątku :) mam pytanie moze któras z was bd widziala :) od paru dni jestem przeziębiona, katar, kaszel standard 11dc jednak zażyłam gripex noc na wieczor bo czułam ze rano bym nie wstała czy jedna tabelka teoretycznie 2-3 dni przed wystąpieniem ovu ma znaczenie czy to prawda że moze sie ona przesunąć lub nie pojawic w tym miesiącu ??

    qdkk4z17oh9nq7g7.png

    oar89jcgln4uu5ll.png


  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 września 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzdury, tyle razy ile bylam chora a bywalam czesto, faszerowalam sie lekami bo przeciez praca i zawsze wszystko jak w zegarku. Wiem, ze jednej kolezance przesuwa sie okres jak jest chora, ale o kilka dni max, co nie znaczy ze nie ma owulacji. 1 tabletka to pikus.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 24 września 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc choroba - przeziębienie, gorączka, ból gardła nie ma żadnego wpływu na owulację? Może ją przesunąć czy powinno być wszystko normalnie?

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 25 września 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak leki przeciw przeziębieniu ale jak miałam antybiotyk to świrował ni cykl. Sama choroba moze przesunąć owu o kilka dni i wydłużyć przez to cykl

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 26 września 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja przesuwa się, albo skraca proporcjonalnie do każdej zmiany która zachodzi w organizmie, więc jak jesteś chora to też nie musi być wtedy kiedy wyliczyłaś.

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • JagnaaJankowskaa Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy od organizmu. Niektorych nie rusza, innym zaburza. Z autopsji powiem, ze najmniejsze przeziebienie przesuwa mi owulacje, a choroba do niej nie dopuszcza i mam cykl bezowulacyjny. Staram sie nie przyjmowac lekow ktore jako substancje czynną maja ibuprofen bo ponoc zle wplywa na owulacje, lepiej paracetamol.

    Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

    Oligoasthenoteratospermia grudzień2018
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 10 września 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Jagna. Ja w tym cyklu bylam mocno przeziębiona. Brałam vicks max, a do tego przed owulacja w jeden dzień 2 apapy i 1 kotanol. Rezultat? Cykl bezowulacyjny. Przynajmniej takie mam podejrzenia,że to od tego.

    mkwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...ja właśnie choruję od 3dni ale praktycznie bez leków,tylko ibuprofen na gorączke. Wczoraj jeszcze żadnych oznak dni płodnych czy ewentualnej owulki a dzisiaj bach,normalnie szczyt i pełna gotowość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 11:01

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ