X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.
Odpowiedz

Owulacja po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ponad 2 tyg temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. 31.01 miałam krwawienie z odstawienia. Od 7.2 mam pozytywne testy owulacyjne. Od 8.2 wieczorem zauważyłam galaretkowaty bezbarwny śluz. A dziś-9.02 czuje wilgoć oraz znowu zauważyłam ściągnący się śluz. Czy możliwe jest to abym tak szybko miała owulacje? Tabletki jadłam pół roku,wcześniej moje cykle trwały od 39-59 dni. Nigdy nie miałam tak szybko owulacji. Temperatura dziś 36,4 spadła o 2 oczka. Przytulalismy się z mężem 8.02.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/148edb3f2df6.jpg.html

    tps://naforum.zapodaj.net/148edb3f2df6.jpg.html

    Tutaj w linku są moje testy owulacyjne do wglądu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 13:36

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Organizm moze szalec po antykonecepcji. Jedna ze staraczek Maniaaa zaszla w ciaze blizniacza zaraz po odstawieniu, ja za to mialam pierwsze 2 cykle bezowulacyjne a trzeci juz mi sie baaaardzo ciagnie jak mozesz zobaczyc.

    Niestety na testach owulacyjnych sie nie znam bo nigdy nie robilam.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie liczę się z ciążą mnogą. No nic testuje i sprawdzam tempke dalej. Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ