X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja testy
Odpowiedz

Owulacja testy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mojnick1994 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 października 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny .. robiłam test owulacyjny i wyszedł chyba pozytywnie dwie kreski są takie same test z rossmana .. niby nie byłoby problemu ale .. ale od 3 dni ten test jest codziennie tak samo pozytywny :/ śluzu nie mam nigdy .. co to może znaczyć .. test pozytywny zaczął być 3 dni temu a dzis jest 18 Dc i jest dalej to samo .. czy to znaczy ze cykl jest bezowulacyjny ? Cykle około 28-32 dniowe

    Mojnick1994
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badasz szyjkę macicy? Zwykle jak to robię, widzę, jaki mam śluz, bo na bieliźnie nie mam nigdy. Test ovu może kilka dni wychodzić pozytywny, też tak mam. Test sugeruje jedynie, że zbliża się owulacja, a nie że jest w tym dniu :)

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ