X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację plamienie po okresie
Odpowiedz

plamienie po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katerinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie: Czy któraś z Was miała kiedyś plamienie 2 dni po tym jak skończył się okres? Ja mam taką sytuację pierwszy raz, trochę mnie to stresuje, do tego kłuje mnie w brzuchu bardzo... co to może oznaczać??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 21:18

    all you need is love
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyn jest wiele: współżycie zaraz po okresie, nadżerka, zaburzenia hormonalne, infekcja. Jeśli to się powtórzy, to warto o to zapytać lekarza:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ostatnio i u mnie to są zaburzenia hormonalne, gadałam o tym z gin, było robione usg.. owulację mam prawdopodobnie bardzo późno albo wcale. Anatomicznie wszystko wygląda ok. tylko właśnie z hormonami jakieś cuda się dzieją.

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 października 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam tak samo. Okres 7 dni trwał i przez 3 dni jeszcze miałam brązowe plamienia. Dzisiaj ide do do mojego doktorka to zapytam o co tu chodzi :-) W poprzednim cyklu mialam torbiel czynnościową i takie plamienia mialam przed okresem i po. Podejrzewam że to jakies zaburzenia. Ale Tobie radze pojsc do gina i zrobic usg, przynajmniej bedziesz spokojniejsza wiedzac co tam sie dzieje. :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie to różnie bywa. Czasem mam plamienie przedmiesiączkowe dwa dni przez, okres chyba mogę nazwać skąpym, bo tylko dwa dni, a później kolejne dwudniowe plamienie. Ale bywają też takie miesiące, że plamienie nie występuje, więc nie wiem od czego to zależy. Moja Gin.jakoś nie specjalnie przywiązuje wagę gdy jej o tym mówię...

  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam przez nadżerke

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 16 listopada 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny można wykonać jakieś badania, które jednoznacznie określą co jest powodem takiego plamienie? Czy tylko gin. może stwierdzić podczas badania?

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc przy następnej wizycie muszę zwrócić uwagę na sprawdzenie tego. Choć moja ginekolog robiąc badanie USG nigdy nic nie stwierdziła, więc mam nadzieję, że jest ok :)

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 17 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • vintoyra Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia brązowe (jakby wodniste, ale brunatne) mam ja - ale to wynik najprawdopodobniej:
    1. wodniaka (on jak się opróźnia do macicy - a tak podobno może robić - to daje taki efekt plamienia
    2. przy cystach - też tak miałam wcześniej (miałam wycięte), ale podobno na tym samym jajniku co wodniak robi się kolejna ...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam brązowe plamienia i okazało sie że to przewlekły stan zapalny endometrium. Po antybiotyku i metronidazolu problem znikł :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 24 listopada 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu mam to samo 2 dni po miesiączce plamienia. Aczkolwiek nie są nawet brązowe tylko bardzo jasne i tylko rano. Mam nadzieję że to nic poważnego. Zaczęłam brać wiesiołka i witaminy ale to raczej nie od tego.

  • better_angie Koleżanka
    Postów: 32 5

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym podbić temat.
    Może któraś z Was obecnie zmaga się z problemem brązowych plamień przed i po okresie?
    Jeśli tak to piszcie

    36 lat
    Starania od 5 lat
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ