X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pryszcze a owulacja
Odpowiedz

Pryszcze a owulacja

Oceń ten wątek:
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego to kobitki się nie wymyśli na potrzeby chwili:)
    Mam też cykle nie do końca regularne. Swego czasu wyczuwałam owu... jak i wielkie krosty na brodzie..... były... może rzeczywiście coś w tym jest wszak hormony szaleją:)

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pera - ja już od 3 miesięcy , co do dnia , 14dc wyłazi mi wielka boląca bomba na środku pleców, zawsze taka sama i dokładnie w jednym miejscu , w 21dc też się pojawiaj wraz z bolącymi piersiami -czyli wiem,że już po owulce!:)

  • Luna1 Ekspertka
    Postów: 124 221

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się teoria o pryszczach sprawdziła :) Dzień przed owulacją na brodzie wyskoczył mi mega duży, bolący, podskórny "krost" (bo dlaczego to ma być rodzaj żeński ;) )

    Kubuś bl9c3e5e2cvzpimq.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest zupełnie na odwrót, w tym cyklu owulacja z prawego jajnika, a kumulacja trądzika po lewej stronie twarzy heh:)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba się potwierdza z tym trądzikiem i owulacją. U mnie ta sama sytuacja. Kilka paskudnych diod na brodzie kilka dni przed owulacją. Ha! Mam 33 lat a czasami czuję się jak nastolatka... Ale pocieszające to, czyli jeszcze coś tam się u mnie dzieje.

    rybka33 lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Zgodnie z tą teorią powinnam mieć piękną owulację z prawego jajnika bo mam piękne syfy po prawej stronie brody :) Dobrze, dobrze, może je bardziej polubię dzięki temu :)
    Dokładnie tak było dziewczyny :) owulacja z prawego która dała mi Basię :)

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w młodości miałam problemy z trądzikiem, podczas pierwszej ciąży w pierwszym miesiącu też mi się zaczął nasilac, ale zadbałam o siebie, peeling raz w tygodniu, żl Alaclarin bo mi znajoma poleciła do tego bardzo często zmieniałam ręcznik do twarzy, ustało wszystko po jakimś czasie. Przy 2 ciąży nie miałam już ani jednej krostki, nic nie wróciło.

  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tez męczę się z trądzikiem - ale gin po obejrzeniu wyników badań hormonów, stwierdziła, że wyniki ok, więc mam taką cerę i już. Ale fakt, że np. teraz mam mega wysyp, a owulka była 4 dni temu (skok temperatury). Czyżby doszło do owulacji? :D

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koncepcja opisywana w tym wątku bardzo mi odpowiada i mam nadzieję, że okaże się choć trochę prawdziwa, zwłaszcza po wpisie shimmer. Od 2 dni mam dwa bolące syfki na twarzy po prawej stronie. Dziś test owulacyjny pokazał wynik pozytywny :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Nastii89 Koleżanka
    Postów: 40 25

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również ten miesiąc mam potwierdzony u ginekologa owulacja z prawego jajnika i zawsze w okresie owulacji mam całą buzię wysypana małymi zaskornikami, cera bardziej mi się przetluszcza i w tym czasie owulacji czuje sie najmniej atrakcyjna w całym miesiącu :(

    oeua9jcgf7a9opjx.png
    w57vgov397ifvo41.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypadkiem wpadłam na ten wątek ale podoba mi się. Kilka dni temu obsypalo mnie krostami z prawej strony brody i owulacje mam potwierdzona przez lekarza USg też z prawej strony;-)

  • dominatorka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się z pryszczami męczyłam 10 lat. Miałam tego pełno również na plecach. Niestety nic nie pomogło nawet antybiotyki. Uratował mnie sposób z octem chrzanowym! więcej info tutaj http://www.ziola-na-...we-sposoby.html (może Wam tez pomoże czego wam życze bo wiem co przechodzicie :( )

    dominatorka
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam opinie dziewczyny ktora pila ziola ojca sroki nr3 na plodnosc, a pomogly jej swietnie wlasnie na pryszcze :-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Zof Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny! Jestem tu nowa i też od lat zmagam się z PCO. Z twarzą jest raz lepiej raz gorzej ale zdecydowanie największe problemy są właśnie w czasie owulacji. To, jak działają hormony już wiemy, a czy ktoś ma sposób na te wstrętne gule podskórne? Bo mi już ręce opadają, u mnie to potrafi na całej twarzy wyskoczyć i strasznie boli, szczypie i ogólnie no wkurza i kaleczy skórę :(

    Piszcie co Wam pomaga/pomogło, może uda nam się razem coś zdziałać w tej kwestii.

  • Illą Koleżanka
    Postów: 42 1

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zwykle pojawiają się krotski tuż przed @. Poobserwuję teraz czy w okolicy owulacji czegoś nie ma...
    Na podskórne gule to u mnie pomaga tylko czas - przeczekać :(

    "... Proście, a bedzie wam dane..."
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ