X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pytanie do bardziej doświadczonych staraczek
Odpowiedz

Pytanie do bardziej doświadczonych staraczek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 2 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam do was pytanie. Byłam u gina w 10 dc (piatek) i mój pecherzyk miał 18 mm (endometrium było ok). Lekarz kazał mi się wstrzymać w tym i następnym dniu od współżycia żeby zachować lepsze nasienie...więc czekałam do niedzieli i w niedziele czułam kłucie w jajniku gdzie znajdował się pecherzyk. W niedzielę staraliśmy się wieczorem. Teraz już nie czuje klucia. Czy to możliwe że już go tam nie ma?

    Dodam też że w sobotę, dzień po badaniu usg zrobiłam test owulacyjny - tak dla sprawdzenia- wyszedł pozytywny. W niedzielę również no i w poniedziałek też dwie krechy. Staraliśmy się jeszcze w poniedziałek wieczorem bo nie było skoku temperatury. Dzisiaj rano zanotowałam skok 0.2

    Martwię się bo przez ten cały czas nie zaobserwowałam ciągnącego się sluzu...

    Wyniki badań mam dobre. Podobno..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 4 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jajnika mógł świadczyć o owulacji. Warto by było udać się na ponowny monit w celu potwierdzenia.
    Może udostępnij nam wykres żeby zerknąć?

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 4 maja 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/4caf7132d07368a73cbb66c105d1e703 to moj wykres;)

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 4 maja 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, czyli sobota/niedziela była owu. Wychodzi na to, że wszystko się zgadza :)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz trezba 3mac kciuki bo teoretycznie powinno sie udać :-)

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie...
    bardzo bym chciala żeby było jak mówisz..

    martwi mnie tylko to,że lekarz obstawił owulke na niedziele, a ovu mi wyznaczyło 3 dni później.. chyba nie ma co sie sugerować tymi wyliczeniami.

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 8 maja 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu to system, może się pokrywać z Twoim organizmem, może się mylić. Słuchaj lekarza.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ