X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz plodny na przemian z kremowym.
Odpowiedz

Śluz plodny na przemian z kremowym.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewaewa Znajoma
    Postów: 19 18

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy ktoras z was miala taki przypadek że 3 dni pokazal się sluz lodny, później 2 dni szyjka twarda i kremowy śluz, a nastepnie znow śluz płodny?

    16uddqk3b2imk1zu.png
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 31 maja 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może podwójna owulacja;))

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz podobnie. Ale nie że na zmianę kremowy i wodnisty a tak jakby razem mam oba. I nie wiem czy przy tym moim cyklu mam czekać na @ czy owulację?nie jestem pewna czy owulacje miałam 8-10dc czy jednak nie. Pewna tych temperatur też nie jestem w 100% ale zapisuję co mi termometr wykazuje :)tym bardziej zdurniałam jak zauważyłam że mi się szyjka otworzyła ale jest nisko, nie wiem czego się spodziewać w najbliższych dniach. Ot taki szalony cykl z choróbskiem w tle :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 23 lipca 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam teraz... no i owu wyznaczył mi wykres na 8dc.. cykle 28 dniowe i nie wiem czy jeszcze zmieni sie data owu czy naprawdę byla w 8dc? Dziwne trochę.. dwa dni płodny śluz był a teraz sucho albo lepki...

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ