X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Tester owulacyjny AFRODYTA na ślinę - czy któraś z Was go używała?
Odpowiedz

Tester owulacyjny AFRODYTA na ślinę - czy któraś z Was go używała?

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 11 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam i nie pokazuje mi dni płodnych nawet w tym cyklu, w którym miałam owulację potwierdzoną monitoringiem.
    Co prawda nie jest to afrodyta tylko jakiś inny a to tylko mikroskop więc nie wiem czy to jakaś różnica.
    Nie wiedziałam, że to działa tak samo jesli chodzi o śluz z pochwy. Nigdzie w ulotce tego nie wyczytałam, było tylko o ślinie.
    Może w przyszłym cyklu spróbuję tym nowym sposobem.

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 14 lipca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się mikroskop nie sprawdza, stosuje go już 3 cykl i nic... chyba jeszcze długo muszę się uczyć ile nakładać tej śliny... albo jest do niczego ;/;/

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 sierpnia 2015, 19:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udaje sie ale trzeba wypraktykować

  • Katie87 Autorytet
    Postów: 391 220

    Wysłany: 6 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam test Donna. Przez cały cykl wychodzą mi kropki połączone w plamy. Jeszcze poćwiczę :)

    "Wychodź z domu każdego dnia. Cuda tylko czekają, aż je odkryjesz" <3

    2011 - początek starań
    HASHIMOTO, NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY, ENDOMETRIOZA, dwie laparoskopie
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 80 7

    Wysłany: 7 października 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie polecam, mam i mogę oddać, na mnie nie działa ani razu nie pokazał owulki

  • jessi001 Koleżanka
    Postów: 54 192

    Wysłany: 20 października 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 13 marca 2016, 21:18

    Asana lubi tę wiadomość

    13.07.2018 Mój Cud Wiktorek!!!
    Celiakia, mutacja MTHFR
    Lipiec 2015 - 6tc [*] Grudzień 2015 - 6 tc [*]
    Laparotomia- CP Marzec 2016 6 tc [*]
    Wrzesień 2017- invicta start - naturalny Cud!
    f2wli09kqjvqi12a.png
    zrp0xzdv7lsza82k.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 21 października 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze zle nakladacie sline ? Ja mam ten mikroskop i cos tam rzeczywiscie pokazuje, w tym miesiacu tez widzialam paprotki. Nie jest to takie czarno na bialym bo czasami tego samego dnia raz wychodza a raz nie ale jak sa dni bezplodne to ani razu sie nie pojawiaja chocbym sprawdzala 10 razy dziennie. Osobiscie jednak wole obserwacje wlasnego ciala i tempke bo juz tonakladanie sliny mi sie troche znudzilo ale nakladam czasem dla zabawy ;)

    Asana lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 25 października 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zanim nauczyłam się używać mikroskopu mysłałam, że jest zepsuty i że paski lepsze. Minęło ze 3 miesiące zanim doszłam do wprawy. W tej chwili jest bardziej przydatny niż testy owulacyjne z allegro.Wyniki pasków i mikroskopu się mniej więcej pokrywają. Najlepszy obraz pokazuje z porannej sliny przed umyciem zębów. Ze śluzem nie probowałam, może przetestuję w następnym miesiącu.

    Asana lubi tę wiadomość

  • azibomba Koleżanka
    Postów: 80 7

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jessi nie ma pronlemu chocby zaraz jest lekko phttps://ovufriend.pl/odzyskiwanie-hasla,a43259e082a9a133935f7b605905fba6.htmlkniety w jednym miejscu ale to nie powinno wpływać na obserwacje

  • ollqa Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam nieufnie nastawiona do produktu ale dzisiaj paprotki zobaczyłam. Zajmowały całą powierzchnię mikroskopu więc nie wiem gdzie ten okres przejściowy :)

  • Tomka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Stosowalam mikroskop owulacyjny Afrodyta - jest do bani. Nigdy nie pokazywał mi dni plodnych. Testy owulacyjne zakupilam na Allegro (chyba 30 testow za 20 zl, w porownaniu do tych z apteki wychodziło mega tanio). Testy sprawdzily sie bardzo szybko, chyba w 2 miesiacu pomiarow testami owu bylam w ciazy. Staralismy sie okolo roku.
    Aha i ta teoria ze za bardzo chcesz i dlatego nie wychodzi to sciema. Chcenie nie ma zadnego znaczenia, trzeba sie dowiedziec dokladnie kiedy masz owulacje i wtedy sie uda.
    A z ta owulacja to nie tak łatwo, kalendarzyk i moje obserwacje sluzu nie pokrywaly sie z testami, no i tylko testy pomogly.
    Pozdrawiam i zycze powodzenia.

    Tomka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając negatywne opinie pomyślałam od razu że wydałam nie potrzebnie kasę, ale wypróbuję go w tym cyklu i zobaczymy :)

  • Monika K. Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 22 marca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Podbijam temat. Czy któraś kupiła w 2016 roku Afrodytę?? Testuje?
    Zdał egzamin?

    Niedoczynność, Hashimoto, 11.11.2015 Aniołek, czekamy z nadzieją...
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, stosuje ktoś teraz? Zastanawiam się nad zakupem

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 4 września 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od ponad miesiąca. Jeszcze nie mam zdania. Mam długie cykle i zamówiłam go w okolicach poprzedniej owulacji. Wydaje mi się, że widziałam coś paprociopodobnego podczas owulacji, ale pewna nie jestem.
    Znowu trochę paproci zobaczyłam podczas okresu? No i teraz zaczynam mieć jakieś kreseczki, choć do owulacji mam jeszcze co najmniej tydzień (jeśli będzie standardowo). To co mnie wkurza, to to, że soczewka jest brudna/zadrapana? I utrudnia mi to ocenę... Nie wymieniałam, bo mieszkam za granicą i byłam w PL tylko kilka dni.
    Obraz z dziś - zamiast pojedynczych kropek duże zagęszczenie i kilka kresek.
    http://scr.hu/60ww/cln1l
    A tu sprzed kilku dni z pojedynczymi kropkami:
    http://scr.hu/60ww/24khu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 14:12

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • gorzka_mocca Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję mikroskop i póki co wydaje mi się lepszy, niż paski, ale może dlatego, że paski mam najtańsze z allegro. Gdy mi się skończą, kupię jakieś lepsze, które tu polecacie i porównam. Z dotychczasowego używania mikroskopu stwierdzam, że ma ten plus, że można testować się i 10 razy dziennie, jak się ma ochotę, bo koszt się już poniosło. Pozwala to na naukę operowania urządzeniem, bo to jednak nie takie proste. Najlepiej nie pić i nie jeść 2-3h przed testowaniem oraz nałożyć nie za dużo, ale też i nie za mało śliny (żeby się tak nie "zwinęła" na szkiełku). Mnie testowanie rano zaraz po wstaniu się nie sprawdza - ślina jest za gęsta i lepka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można sobie kupić do sprawdzania płodności tester badający skład śliny, mam na myśli Ovu Control. Mam go od tygodnia także jeszcze na temat skuteczności to za dużo nie powiem konkretnego, ale badanie robi się szybko. Bez męczarni, dyskretnie, wynik jest czytelnie pokazywany – duże przybliżenie.

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie polecam tych testerów ślinowych - czasem wykrywają owu, czasem nie. Zbyt małe powiększenie i niewiele widać. Lepiej za tą kasę kupić sobie taki zwykły mikroskop szkolny i pod dużo większym powiększeniem oglądać swoją slinę - wtedy rzeczywiście wszystko widać. Testowałam to i to. Ja akurat miałam tester Afrodyta. I w tym testerze nic mi nie pokazywało, a w mikroskopie szkolnym (takim najtańszym na allegro dla dzieci) - widziałam wszystko, każdego dnia i nie musiałam sie domyślać i zastanawiać czy coś widac, czy moze jestem ślepa. Te testery ślinowe (afrodyta, donna, ovucontrol itp) maja powiekszenie tylko 68x, a ja ogladam sobie swoja sline na powiekszeniu 450x, ale 200x już tez spokojnie wystarczy i wszystko widac ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • klaudia201 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam - u mnie się sprawdza. :D

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ