X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Tydzien po owu
Odpowiedz

Tydzien po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 21 września 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanki bardzo dziwna sytuacja mnie napotkała az sie przestraszylam mianowicie
    Jestem tydzien po owulacji i podczas "przytulanek" pobolewalo mnie wszystko w środku takie uczucie jakbym miała wszystko takie obruszane tkliwe. Meczy mnie to dlatego pytam was...

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 21 września 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ból był niepokojący czy taki zwiastujący że tam coś się dzieje? Nie wiem co Ci poradzić mało trochę danych napisałaś ;/ Może idź na betę? Chociaż ja nie wiem czy po tygodniu wyjdzie? W sumie może już być.

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 21 września 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia666 troszke nas to zaniepokoilo takie wszystko mialam podczas przytulanek obolałe w srodku jajniki tez az zlapalam sie za brzuch. nigdy tak nie miałam . To jest nasz 11 cykl staran juz tracimy powoli wiare ze bedzie latwo

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 22 września 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli taki stan rzeczy będzie się utrzymywał to koniecznie do ginekologa. 11 cykl starań to czas najwyższy zrobić podstawowe badania :)

    Anecia666 lubi tę wiadomość

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 26 września 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip idź do lekarza, zrób badania to trochę dziwne, no chyba że jesteś we wczesnje ciąży to może Cie pobolewać rzeczywiście w trakcie stosunku.

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 26 września 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia666 wrote:
    Vip idź do lekarza, zrób badania to trochę dziwne, no chyba że jesteś we wczesnje ciąży to może Cie pobolewać rzeczywiście w trakcie stosunku.
    ANECIA666 czekam na @ dzis badz jutro powinna sie pojawic. Lecz ten cykl spokojny bardzo wcale mnie piersi nie bolą co zawsze mialo miejsce i jak na dzien dzisiejszy nie mam dolegliwosci mowiacych o nadejsciu @. Obecnie zyje nadzieją

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ