X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wiesiołek wydłuża cykl?
Odpowiedz

Wiesiołek wydłuża cykl?

Oceń ten wątek:
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Jak w temacie,czy ktorejs z Was opoznił owulacje,lub wydluzył cykl?

    biorę od dawna i nie zaobserwowałam takich rzeczy,
    po laparo mam wcześniej owulke i krótsze cykle, wiesiołek powoduje jedynie, że zalewa mnie śluzem ;)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki olej z wiesiołka używać ? Chodzi mi o firmę..bo tyle tego jest i w zasadzie nie wiem, który wybrać.I pije się go w jakiej dawce i od kiedy o kiedy?

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam Oeparol - brałam początkowo 3x 2 tab. dziennie - ale wydaję mi się, że można spokojnie zmniejszyć dawkę do 3 x 1 tab.

    EDIT: oczywiście bierzemy tylko do dnia wystąpienia owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 21:52

    Kea06 lubi tę wiadomość

  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore wiesiołek z firmy GAL 3 razy dziennie po 2 kapsulki tylko do owulacji tak pisze w ulotce, to moj 1 cykl z nim i cos tam jakby sie sluzu pojawilo predzej nie mialam praktycznie wogole chodzi o plodny ;p

    bunia211
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 marca 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam z Apteco czy jakoś tak. Na ulotce pisze żeby brać po 1 tbl ewentualnie 2. Brałam 2 ale rezultatów w śluzie nie widziałam. A bierze się do owulacji bo może on spowodować skurcze mięśni i w owulacji zaszkodzić.

    Chmurka lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 17 marca 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :)zacznę od nowego cyklu..bo ten chyba okazuje się był bezowulacyjny :( a śluzu płodnego w tym cyklu nie doświadczyłam. i trzeba się za to zabrać :)

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedyś brałam Oeparol, ale trochę drogo wychodzi przy dawce 3x2 dziennie.
    Teraz od kilku cykli biorę olej z wiesiołka firmy GAL w kapsułkach, tańszy i na mnie super działa.
    Biorę od 1 dnia cyklu do owu, polecam też len mielony - też działa dobrze na śluz płodny.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przerzuciłam sie na firmę GAL. Biorę 2x2 kapsułki i jest dobrze :)
    To mój trzeci cykl z wiesiołkiem. Na razie nie widzę żeby wydłużał cykl, ale śluz poprawił.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę oeparol tylko jedna kapsułkę i tez pomaga;)choć najlepiej w pierwszym cyklu, z każdym kolejnym jego działanie wydaje mi sie słabsze, wiec pewnie powinnam zwiekszyć dawkę.
    Ale cyklu mi nie wydłużył raczej.

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 18 marca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również brałam Oeparol w poprzednim cyklu ale drogo wychodził więc przerzuciłam się na ten z firmy Gal i efekty są nawet lepsze bo jest więcej tego dobrego śluzu.

    Morisek 28 co do wydłużania cyklu wiesiołek nie powinien mieć żadnego wpływu bo bierze się go tylko do owulacji, może pijesz jakieś ziółka albo bierzesz niepokalanek (Castagnus) bo one mogą mieć takie działanie, mi ziółka Sroki wydłużyły cykl o 3 dni.

    Na śluz też bardzo fajnie działa siemię lniane, 3łyżeczki nasion całych lub zmielonych zalać szklanką wrzątku, zaparzać pół godziny i pić. Pijemy rano bo siemię wypite wieczorem podobno pomaga przytyć :-) Nie każdemu może podejść jego smak ale ja po 3 szklankach wręcz bardzo je polubiłam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 16:44

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 19 marca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio siemie lniane pomaga przytyc? Nie strasz bo ja wlasnie pije wieczorem przed posilkiem ! A nie marze o tym, zeby przytyc .. Slyszalam ze pomaga na prace jelit.. Ale na przytycie?

    ancymonek lubi tę wiadomość

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi siemie jest dobre na wszystko i na śluz i na włoski i tak jak mówisz na pracę jelit. Powiem ci tak, ja osobiście też piłam zawsze wieczorem to siemię i nie zauwazyłam żebym przytyła ale poczytaj w necie, dużo dziewczyn pisze, że po dłuższym piciu siemienia zauwazyły wzrost wagi i pokojarzyły z tym, że piją wieczorem. Dlatego ja przestawiłam picie siemienia na rano bo nie potrzebuję więcej kg :-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej .. Tez tak bede musiala robic.. :/

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w tym cyklu spróbuję wiesiołka....zaszkodzić nie zaszkodzi a wydawało mi się, że w poprzednim cyklu śluzu niedostatek...

  • Anitkaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Co do wiesiołka, jestem pierwszy cykl po braniu Oeparol 2 tab 3 x dziennie. Cykl nie był owocny ale śluz znacznie się poprawił. Biorę jeszcze wit B6 i Agnus Castus na wyregulowanie cyklu, który przez lekką hiperprolaktynemię trochę się rozregulował. Nie spodziewałam się, że po jednym miesiącu zauważę efekty. 2 Faza trwała ok 15 dni owulacja 14-15 dc, cykl 30 dni :)

    relgsg182ytgttos.png
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesli chodzi o pytanie czy wiesiolek wydluza cykl to nie wiem czy to zbieg okolicznosci, ale z kuzynka zaczelysmy go pic i zaczely dziac sié rozne rzeczy:) Jesli chodzi o mnie to mam nieregularne miesiaczki wiec nie zwrocilam na to uwagi, za to moja kuzynka miala zawsze okres regularnie co do nia przez wszystkie lata. W tym cyklu spoznil jej sie dwa tygodnie i owulacja tez byla pozno. Mozliwe ze to przypadek, a moze i nie?...

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam Oeparol,3 cykle. Śluz był mega obfity ale nic poza tym u mnie się nie działo. Tyle,że ułatwiło mi to bardzo obserwacje. Cykl był jak każdy inny-żadnych innych zmian i niestety ani jeden owocny.

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bralam Oeparol trzy cykle, w zadnym nie udalo sie zajsc w ciaze. Niestety niezbyt przypadl mi do gustu. Mialam caly czas mokro, bardzo nieprzyjemne uczucie. Ponadto bardzo bolalo mnie w podbrzuszu. Spasowalam z zazywania.

    18.08.15 Aniolek[*]
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja ten cykl biore wiesiolek w kapsulkach firmy gal i cos mi sie wydaje ze rozstroil mi wszystko. Juz powinna wystapic owu a tu nic. Pierwszy raz tak dlugo mam niska temperature. Pierwszy cykl z wiesiolkiem tak na powaznie i wydaje mi sie ze to moze byc od tego. Juz sama nie wiem co myslec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy to możliwe żeby wiesiołek zwiększał albo wydłużał krwawienie miesiączkowe? Biorę 3 x 1 tabletkę i mam już 5 dc i zazwyczaj w takim czasie mam tylko jakieś lekkie plamienia a dzisiaj jeszcze krwawienie. Jest to mój pierwszy cykl z wiesiołkiem.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ