X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 27dc test owulacyjny pozytywny? ??
Odpowiedz

27dc test owulacyjny pozytywny? ??

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 6 lutego 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kasiulek1201 z tymi testami owulacyjnymi to różnie bywa. Mogą ale nie muszą wykryć wczesną ciążę. Pewnie czytalas moje zakończenie i w moim przypadku nic z tego. W tym cyklu sytuacja się powtarza, dzisiaj 13 dc i test ciążowy negatywny. Wybieram się do lekarza w poniedziałek bo pewnie mam problemy hormonalne. U Ciebie jeszcze nic straconego odczekać jeszcze 2-3 dni i powtórz test. Powodzenia ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tez zrobilam test owulacyjny i nadal pozytywny a test ciazowy mial prawo nie pokazac bo czytalam ze dzien po spodziewanej miesiaczce najlepiej zrobic

    kasik
  • alicja1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    Mam pytanie czy 27 dc to odpowiedni czas na test ciążowy? Owulacja ok 15,16 dc.

    pozdrawiam

    alicja
  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbuj i życzę dwóch kresek :)

    hchyugpj7aywhof8.png
  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zatestuję jutro , będzie 10 dpo

    hchyugpj7aywhof8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 29 dc test owulacyjny wyszedł pozytywnie. 30 dnia rano hcg negatywnie, wieczorem dostalam@:)) testom owulacyjnym juz nie ufam...przynajmniej nie w tej fazie cyklu:)

  • Agromi Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś test owulacyjny - dwie grube krechy w 12 DPO.. Moja nadzieja rozbłysła jak supernowa :) jutro robię test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 17:59

    f2w33e3kmaim19t1.png
  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam Wasze posty i tak się zastanawiam, czy możliwa jest np sytuacja tak:

    - testy owulacyjne pozytywne w połowie cyklu (w dni płodne)
    - test owulacyjny całkowicie negatywny 11 dpo (w sumie to nie wiem po co go zrobiłam), a mimo to ciągle szansa na pozytywny test ciążowy? Dodam, że testu ciążowego jeszcze nie zrobiłam...

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrika, testy owulacyjne są pozytywne w dni płodne bo ma nastąpić owulacja w najbliższym czasie.
    Jeśli chodzi o zastępowanie testu ciążowego owulacyjnym to jest to bardziej chyba zabawa w zgadywanki niż test. Są różne opinie. Niektórzy twierdzą, że LH podtrzymuje ciążę przed progesteronem ( nie wiem, niepotwierdzone). Tyle samo kobiet było w ciąży i nie było przy pozytywnych testach owu.
    Lepiej poczekaj do terminu @ i zrób betę. Ja też robiłam testy owu ale raczej dla zabawy i dla statystyki a dziś byłam na becie i to jest dla mnie prawidłowy wyznacznik zafasolkowania.
    Trzymaj się ciepło <3

    gabrika, Paulinucha87 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Przyznam, że zrobilam ten test owu też zupełnie dla zabawy ;) ale pytanie mimo to się pojawiło.

    Gratuluję Ci zafasolkowania :)

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiadomo ;-)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy wyniki bety dostaniesz?

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie forumowiczki :-) czytam Was od dawna, ale dzisiaj postanowiłam napisać cos od siebie :-D
    Staramy się z mężem już prawie 2 lata o fasolkę. Przeszliśmy juz długą drogę po wielu klinikach, lekach, zabiegach...
    I teraz stało się coś dziwnego dla mnie, a mianowicie ostatnia @ zacZęła się 1.02.17 i kolejna powinna juz się skończyć, ale od tej ostatniej nie pojawiła się juz @...
    Brałam lamette po której w końcu pojawił się pecherzyk dający nadzieję, dostalaam zastrzyk z predalonu (niedostępny w PL) i testy owulaacyjne przez 2 dni były pozytywne :-) bylo przytulanie <3
    W trzecim dniu test owulacyjny byl juz negatywny, wiec "dalismy sobie odpoczac".
    Od tamtego czasu nie pojawila sie kolejna @ ale pojawil sie bol piersi, brzucha i jajnikow jak przed @. Myslalaam że dostałam juz kolejną ale to byl tylko falszywy alarm.. pojawilo sie rozowo mleczne plamienie a przy podcieraniu nitki krwi. Kolejnego dnia juz czysto, ale od tego czasu bylo mi baardzo mokro i nierozstawalam się z wkładkami. Dzisiaj cos mnie podkusilo i zrobilam test zarówno ciążowy jak i owulacyjny... I ku mojemu zdziwieniu owulacyjny mial mocne dwie krechy, a ciazowy jedną ciemną a drugą widoczną ale jaśniejszą... nie potrafię dodac zdjęcia ale może któraś z Was spotkała się z czymś takim?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniżej link do zdjęcia moich testów :-) jednak udało się załączyć fotkę :-D może któraś z Was miała podobnie?

    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=1&ovu_brand=inne&ov_from=33&ov_to=33

    Gagarek lubi tę wiadomość

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla, ciążowy bardzo ładny, chyba się udało :)

    Gagarek lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2015 1206

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilla511 wrote:
    Poniżej link do zdjęcia moich testów :-) jednak udało się załączyć fotkę :-D może któraś z Was miała podobnie?

    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=1&ovu_brand=inne&ov_from=33&ov_to=33
    Test owulacyjny może ale nie musi wyjsc pozytywny w ciąży. Zależy od producenta. Jeśli test owu na wykryc podjednostke alfa hormonu Lh,to wyjdzie on pozytywny w ciąży,poniewaz hormon ciążowy hcg, jak i hormon Lh maja podobne podjednostki alfa, ALE mają różne podjednostki beta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 09:42

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • Mika999 Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdy czułam się źle zrobiłam test ciążowy z moczu wyszedł negatywny. Później się naczytałam o owulacyjnych zrobiłam wyszedł bardzo pozytywny. Uznałam, że pojadę zrobić betę. Beta wyszła ujemna. Nie wiem jaki poziom bo test pokazywał tylko +/- . Okres się nie pojawił a testy ciążowe dwa w odstępie dwóch dni wyszły dodatnie. Więc myślę sobie, że owulacyjny był dokładniejszy. I wierzę, że wiedział co pokazuje.
    Po teście z krwi zrobiłam jeszcze dwa owulacyjne i oba miały dwie kreski.

    W środę wizyta u lekarza, mam nadzieję, że potwierdzi.

    B-HcG 646,500 09/03/17
    B-HcG 1368,500 11/03/17
    201711062743.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilla511 wrote:
    Poniżej link do zdjęcia moich testów :-) jednak udało się załączyć fotkę :-D może któraś z Was miała podobnie?

    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=1&ovu_brand=inne&ov_from=33&ov_to=33


    Lila gratulacje!!!!!!!!!!!!!!

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie taka sytuacja 8DPO, czułość LH 25 firma Vitam

    https://zapodaj.net/848acd30ebee6.jpg.html

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje... zrobiłam kolejne testy.. dzień po dniu, ponieważ nie mieszkam w PL to nie mam możliwości iść po pracy prywatnie do lekarza. Tutaj w DE wszystko jest dziwne :-/ rano jestem w pracy, w trakcie przerwy lekarze mają przerwę, a zanim wrócę do domu to lekarzy nie ma... :-( chwilowo nie ma szans nawet na jednodniowy urlop, bo koleżanka miała wypadek i zastępstwa brak, a terminy gonią ;-( !
    Poniżej linki do testów :-)

    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=3&preg_brand=16&preg_from=24&preg_to=24

    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=3&preg_brand=inne&preg_from=23&preg_to=23

    W tym drugim linku mój test to ten z rossmanna :-)
    Boże chyba się udało! Nie byłam jeszcze u lekarza, mąż jeszcze nie wie :-D póki lekarz nie potwierdzi dmucham na zimne, bo tyle prób nieudanych za nami, że nie chcę wprowadzić go w błąd.. tyle czekaliśmy, tak długa droga za nami, ale jeśli lekarz potwierdzi będę najszczęśliwsza na świecie! :-) oby wszystko było dobrze do końca! Serce mi chyba wyskoczy :-) buziaki dla Was! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 19:10

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ