X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie beta 3,8 w 11 dniu po owulcji 6 dni przd terminem okresu
Odpowiedz

beta 3,8 w 11 dniu po owulcji 6 dni przd terminem okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wiem , ze wiele tematów na temat bety już się pojawiło. Czy któraś dziewczyna miała podobnie? wiem, ze ciąża jest powyżej 5 a wiec według labo nie jestem w ciąży. Ale moze jednak coś wyszło skoro jest dodatnia beta i może urośnie. Jestem w 23 dniu cyklu jeszcze 6 dni do miesiączki. Najgorsze jest to , że mam krwawienia tzn miałam 9 dnia po owulacji krwawienie troszke pojawiło sie na bieliźnie normalnej takiej troszke może bardziej wodnistej krwi i taki jakby skrzep się pojawił. Potem wczoraj i dzisiaj w trakcie dotyku miałam też krwii troszkę ale jednak. Czy to jednak samoistne poronienie a beta spadnie? czy zagnieżdzenie? ale w trakce zagnieżdzenia nie ma skrzepów. Na pewno powtórzę bete w poniedziałek. ogólnie w pochwie sucho bardzo. Zazwyczaj mam tam mniej znacznie śluzu poza owulacja i paroma dniami po owulacji. Poza tym czuję tylko brzuch tak delikatnie ale nie wiem cz to moze z jedzenia. Boję sie dostrzegać u siebie objawów bo zawsze z tego nic nie było. Aha wcześniejsze miesiace bety zawsze była > 2.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 00:00

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ