X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 lipca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile sie już starasz? moim zdaniem najlepiej wdrożyc diagnostyke jak najszybciej.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1.5 roku.... może czas zmienić ginekologa. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro powtórzę betę to dam znać jaki wynik. Jak negatywny to muszę iść po coś na wywołanie bo dzisiaj już 62 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny niestety beta spadła do 1.1 ale przy okazji zrobiłam tsh i wyszło ze jest ponad normę.


    Czyli teraz endokrynolog i dalsze starania ☺

  • Tyslawa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. 25 dc robiłam bhcg i wyszło 3.4, dziś tzn 28 dc wyszło 57.8 czy to dobrze bo nie umiem rozszyfrować tych wszystkich norm.

    Tyslawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyslawa wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. 25 dc robiłam bhcg i wyszło 3.4, dziś tzn 28 dc wyszło 57.8 czy to dobrze bo nie umiem rozszyfrować tych wszystkich norm.
    Dobrze, na internecie chyba nawet są jakieś kalkulatory. Gratuluje przy okazji

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 lipca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    u mnie niestety wystąpiło krwawienie więc nawet nie ma sensu iść na betę - fasolka się nie utrzymała
    miałaś ciąże biochemiczną;( doszło do zapłodnienia i zagnieżdzenia ale cos poszlo nie tak. Miałam tak 2 miesiące temu przy pierwszej inseminacji.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 13 lipca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja rowniez poprosze i wasza pomoc. Owu mialam w 22 ew 23 dc, miesiaczke powinnam dostac w 36dc. Dzien wczesniej tj w 35dc zobaczylam bladziocha i polecialam zrobic bete i progesteron. Beta 12, progesteron 14. Dodam ze obu dwa wyniki byly na 3 dzien po zagniezdzeniu- tak przypuszczam bo mialam prawdopodobnie plamienie implantacyjne. Czy z tego cos jeszcze bedzie? Czy nie robic sobie nadziei?;(

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 lipca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    I ja rowniez poprosze i wasza pomoc. Owu mialam w 22 ew 23 dc, miesiaczke powinnam dostac w 36dc. Dzien wczesniej tj w 35dc zobaczylam bladziocha i polecialam zrobic bete i progesteron. Beta 12, progesteron 14. Dodam ze obu dwa wyniki byly na 3 dzien po zagniezdzeniu- tak przypuszczam bo mialam prawdopodobnie plamienie implantacyjne. Czy z tego cos jeszcze bedzie? Czy nie robic sobie nadziei?;(
    Najlepiej sprawdź betę po 48h czy jest przyrost prawidłowy min.66%

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami Dziewczyny i proszę o pomoc. Czy spotkałyście się może z za wysoką betą? Był podany jeden zarodek czterodniowy.
    12 dpt 654
    14 dpt 1713
    16 dpt 3191
    21 dpt 16449
    25 dpt 42928 beta hcg
    Na usg jest zarodek, serduszko mrugnęło, ale dr zanim zaczął mnie badać powiedział, że beta b.wysoka i oby to nie był zaśniad, a po badaniu powiedział, że na 90% to nie zaśniad i teraz ciągle o tym myślę... czy ktoś miał podobną betę? Kolejną wizytę mam za tydzień i zwariuje do tej pory :(

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zrobiłam dzisiaj betę wynik 417, na usg widac jajko bez zarodka trochę mnie to martwi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4g@ wrote:
    Hej dziewczyny zrobiłam dzisiaj betę wynik 417, na usg widac jajko bez zarodka trochę mnie to martwi...
    Który tydzień?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 lipca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4g@ wrote:
    Hej dziewczyny zrobiłam dzisiaj betę wynik 417, na usg widac jajko bez zarodka trochę mnie to martwi...

    Pęcherzyk jest za mały i za tydz powinno coś widać.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według bety tydzień 4-5 jutro idę powtórzyć badania bety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że za mały i nie widać usg mam na 7 wtedy będę wiedziała :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg dzisiaj 798 to chyba dobrze, prawda?

  • Karolajna8919 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 26 lipca 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta w 25dc 31.4 ? Na 5 dni przed okresem to normalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem tu nowa ale mam pytanko ,oczywiście najważniejsza wizyta u lekarza ale ta dopiero w przyszłym tygodniu , a więc tak ostatnią @miałam 26 czerwca , 26 lipca zrobiłam test ciążowy od razu wyszły 2 kreski , 28 lipca poszłam na betę wynik 1326 , kolejna 31 lipca wynik 4066 , moje pytanie czy ten przyrost jest prawidłowy ?> Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna8919 wrote:
    Beta w 25dc 31.4 ? Na 5 dni przed okresem to normalne?
    Ważny jest przyrost nie wysokość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JUSTA62 wrote:
    Witajcie jestem tu nowa ale mam pytanko ,oczywiście najważniejsza wizyta u lekarza ale ta dopiero w przyszłym tygodniu , a więc tak ostatnią @miałam 26 czerwca , 26 lipca zrobiłam test ciążowy od razu wyszły 2 kreski , 28 lipca poszłam na betę wynik 1326 , kolejna 31 lipca wynik 4066 , moje pytanie czy ten przyrost jest prawidłowy ?> Pozdrawiam
    Tak.

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ