X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 3 lipca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dpt beta 17.590 i plamienie

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lipca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anemic wrote:
    11 dpt beta 17.590 i plamienie
    Ilu dniowy zarodek? Niziutka strasznie, ale rośnie. Mi to wygląda na CB :( ale cuda się zdarzają i u Ciebie trzymam kciuki za taki cud :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 16:04

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 3 lipca 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invisible90 wrote:
    W sumie jakbym miała nawet ciąże biochemiczna to bym przynajmniej wiedziała, ze w ta ciąże zachodzę. A od 10 cykli nawet nie było namiastki ciąży. A niby wszystko w porządku i nasienie super i hormony okej.
    Jeśli na tym ci zależy to zrób ;)

  • Scent86 Autorytet
    Postów: 986 1181

    Wysłany: 3 lipca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku alez emocje.... ja dopiero testuje 12 lipca.... nie wiem jak wytrzymam do tego czasu...

    atdci09kxlp3hm83.png


    05.2016, 10.2016 - ciąże pozamaciczne :(
    07.2016 - 5 tc. c.b. :(
    30.10.2017 -I IMSI- 2 x 3dniowe - c.b.
    11.12.2017 - crio - 2 x 3dniowe- c.b.
    04.2018 - ciąża naturalna - CUDZIE TRWAJ
    04.01.2019 - nasze marzenie się spełniło - synek
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anemic koniecznie powtórz bete. Bardzo jest niska.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Lexo24 Koleżanka
    Postów: 67 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :)
    Jestem tu nowa, piszę do Was ponieważ potrzebuję pomocy - porady.
    W tym miesiącu odstawiłam tabletki anty, myślałam iż mój cykl będzie taki jak zawsze tzn 33 dni, owu w 16 dc. Jednakże chyba przez tabletki cykl mi się skrócił do 25 dni. W 10 dniu po owulacji zrobiłam bhcg i jej wynik to 1.13 (myślę że było zrobione do 12h po zapłodnieniu)



    Jaka powinna być wartość bhcg dzisiaj tzn 48h po ostatnim badaniu aby stwierdzić że jestem w ciąży - wiem że powyżej 5 jest ciąża ale w moim przypadku musiałabym jeszcze chyba tydzień poczekać....

    A ja tu się strasznie niecierpliwie...



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zapłodnieniu beta nie wzrasta. Beta wzrasta dopiero po zagniezdzeniu do którego dochodzi ok. 6-10 dni po owulacji.
    A wynik 1.13 w ogóle nie świadczy o ciąży. W ciąży 48h min. Prawidlowy przyrost to powyżej 66%. ;)

  • Małuk Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Staramy się z mężem 3cykl. Cykle mam 26/27 dniowe. Około 6dpo miałam przez chwile różowy śluz z kropelkami krwi 7dpo znowu przez chwilę był taki. Pomyślałam że mogło być to plamienie implantacyjne. Wieczorem 7dpo trafiłam do szpitala,tam zrobiono betę i wyszła <0.01 domyślam się że mogło to być szybko. Ale czy jeżeli doszło do zagnieżdżenia 6dpo to czy 24h później nie powinno być chociaż w okolicach 1? Na razie testu sikanego nie robiłam,jestem 10dpo. Nie wiem czy jest w ogóle sens robić test? Objawy to często siusiam, bolą piersi,głowa i podbrzusze, często mam zawroty głowy,temperatura jest ciągle ok. 37stopni. Nie wiem jednak czy to po prostu nie jakaś infekcja,w poprzednim cyklu brałam antybiotyk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 19:41

    Małuk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a sytuacja jak pęcherzyk jest w macicy wszystko ok tylko przyrost raczej mniej niż 66 % zazwyczaj ok 45-55% ale rośnie ciągle progresteron 21,63 i tak się trzyma.. Teraz beta ponad 1200, zero plamień, tylko ten przyrost słaby ciągle.. Czy nie ma co wierzyć w cuda?

  • Lexo24 Koleżanka
    Postów: 67 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawa jasna bhcg 0.22. Czyli spadło....;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka wrote:
    Dziewczyny a sytuacja jak pęcherzyk jest w macicy wszystko ok tylko przyrost raczej mniej niż 66 % zazwyczaj ok 45-55% ale rośnie ciągle progresteron 21,63 i tak się trzyma.. Teraz beta ponad 1200, zero plamień, tylko ten przyrost słaby ciągle.. Czy nie ma co wierzyć w cuda?
    Możliwe, że ciąża nie rozwija się prawidłowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małuk wrote:
    Hej dziewczyny. Staramy się z mężem 3cykl. Cykle mam 26/27 dniowe. Około 6dpo miałam przez chwile różowy śluz z kropelkami krwi 7dpo znowu przez chwilę był taki. Pomyślałam że mogło być to plamienie implantacyjne. Wieczorem 7dpo trafiłam do szpitala,tam zrobiono betę i wyszła <0.01 domyślam się że mogło to być szybko. Ale czy jeżeli doszło do zagnieżdżenia 6dpo to czy 24h później nie powinno być chociaż w okolicach 1? Na razie testu sikanego nie robiłam,jestem 10dpo. Nie wiem czy jest w ogóle sens robić test? Objawy to często siusiam, bolą piersi,głowa i podbrzusze, często mam zawroty głowy,temperatura jest ciągle ok. 37stopni. Nie wiem jednak czy to po prostu nie jakaś infekcja,w poprzednim cyklu brałam antybiotyk.
    Jeśli nie było monitoringu to nie ma pewności, kiedy była owulacji, co dopiero zagniezdzenie. Najlepiej test zrobić co najmniej 11-12dpo dla większej pewności :)

    Małuk lubi tę wiadomość

  • Małuk Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję w takim razie zrobię test ;) bo jeszcze gorsze te objawy. Jest zgaga i zmęczenie ciągłe. Mam nadzieję, że będą dwie kreski <3 powodzenia dla Was dziewczyny :)

    Małuk
  • Tośka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    28.07 miałam transfer jednego zarodka. Oczywiście nie czekałam do 14 dpt tylko już wczoraj ( 11 dpt) zrobiłam test z krwi. Wynik wyszedł 164. Mam takie pytanie czy to nie za dużo jak na ten dzień? Tabele z normami mówią zupełnie o innych wartościach. Jutro i tak zrobię bete ponownie.

  • Lexo24 Koleżanka
    Postów: 67 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej u mnie dalej dziwny ciąg wydarzeń bhcg wzrosła do 1.6 a na usg widać ciałko żółte, ktoś wie co to znaczy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tośka wrote:
    Witam,

    28.07 miałam transfer jednego zarodka. Oczywiście nie czekałam do 14 dpt tylko już wczoraj ( 11 dpt) zrobiłam test z krwi. Wynik wyszedł 164. Mam takie pytanie czy to nie za dużo jak na ten dzień? Tabele z normami mówią zupełnie o innych wartościach. Jutro i tak zrobię bete ponownie.
    Nie. Ważny jest przyrost, a nie wartość, bo nie wiadomo w którym dokładnie dniu doszło do zagniezdzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexo24 wrote:
    Hej hej u mnie dalej dziwny ciąg wydarzeń bhcg wzrosła do 1.6 a na usg widać ciałko żółte, ktoś wie co to znaczy?
    Powtórz betę po 48h jeśli będzie powyżej 5 to ewidentna ciąża. Jeśli nie wzrośnie to jedyna opcja to wizytą u ginekologa.

  • Lexo24 Koleżanka
    Postów: 67 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zamiar tak zrobić. Wizyta u ginekologa w poniedziałek. Wczoraj byłam na sorze robili usg i nic nie wykazało poza ciałkiem żółtym.
    Teraz martwię się bo to dziwne mieć hcg podwyższone później spadło i teraz znów podwyższone? Plus to ciałko żółte według mnie owulacje miałam 18.07...a nie dwa dni temu... Ja naprawdę już wariuje...

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexo24 wrote:
    Mam zamiar tak zrobić. Wizyta u ginekologa w poniedziałek. Wczoraj byłam na sorze robili usg i nic nie wykazało poza ciałkiem żółtym.
    Teraz martwię się bo to dziwne mieć hcg podwyższone później spadło i teraz znów podwyższone? Plus to ciałko żółte według mnie owulacje miałam 18.07...a nie dwa dni temu... Ja naprawdę już wariuje...


    a badania robiłaś w tym samym laboraorium?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Lexo24 Koleżanka
    Postów: 67 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wszystkie trzy badania były wykonane w tym samym laboratorium.

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ