X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta Hcg 0,52 na tydzień przed @
Odpowiedz

Beta Hcg 0,52 na tydzień przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KonwaliaHolenderka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam się powstrzymać i w 22dc zrobiłam betę, która wyszła 0,52. Miesiączka ma być za tydzień tj 5 września. Nie za bardzo wiem czy mam odpuścić czy powtórzyć test z krwi za 2 dni. Jeśli nie było by ciąży to beta wynosiła by 0 ?

    Czarnaa_90
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KonwaliaHolenderka wrote:
    Nie mogłam się powstrzymać i w 22dc zrobiłam betę, która wyszła 0,52. Miesiączka ma być za tydzień tj 5 września. Nie za bardzo wiem czy mam odpuścić czy powtórzyć test z krwi za 2 dni. Jeśli nie było by ciąży to beta wynosiła by 0 ?
    generalnie przyjmuje się, że ciąża wtedy gdy beta >5 mlU/ml..
    ale w niektórych labach mogą być inne normy.. jakie są w twoim?

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • KonwaliaHolenderka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka norma jak podajesz ale test robiony na tydzień przed @. Był to 7dpo więc trochę za wcześnie ale czy w takim razie nie powinna być 0 jeśli nie ma ciąży?

    Czarnaa_90
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KonwaliaHolenderka wrote:
    taka norma jak podajesz ale test robiony na tydzień przed @. Był to 7dpo więc trochę za wcześnie ale czy w takim razie nie powinna być 0 jeśli nie ma ciąży?
    niekoniecznie. dlatego masz normę >5

    ale poczekaj jeszcze. 7dpo to w zasadzie dopiero zagniezdzenie i dopiero wtedy beta jest "produkowana". zrob za kilka dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 10:59

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta rzadko kiedy wynosi dokładnie 0. Na moich normach kobiety nie w ciąży jest wynik poniżej 1, ale spotkałam sie ze poniżej 5.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ