X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Hahahaha ! Nie popatrzyłam nawet xd
    Jak ja Ciebie dawno widziałam! Z tego co pamiętam to byłaś na anty ;-) Pochwal się wykresikiem chyba że nic nie zapisywałaś

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic kompletnie nie zapisałam. Pochodziła sie ze drugiego bobasa nie bedzie bo okoliczności życiowe nie pomagają. A mężowi nagle sie zachciało mieć dziecko kiedy mi sie odechciało.
    10 dnia cyklu sie bzykalismy owulacji wg tych głupich kalendarzyki 16go dnia. Dziś 26 dzień cyklu, testy ujemne, beta 57:)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Nic kompletnie nie zapisałam. Pochodziła sie ze drugiego bobasa nie bedzie bo okoliczności życiowe nie pomagają. A mężowi nagle sie zachciało mieć dziecko kiedy mi sie odechciało.
    10 dnia cyklu sie bzykalismy owulacji wg tych głupich kalendarzyki 16go dnia. Dziś 26 dzień cyklu, testy ujemne, beta 57:)
    Gratuluję Spokojnej ciąży ❤❤❤

‹‹ 19 20 21 22 23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ