X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jestem w ciąży?
Odpowiedz

Czy jestem w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daajanaga Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    mam 22 lata, od 3 miesięcy staram się o dziecko.
    Ostatni okres miałam 11-15.01, cykle średnio co 31 dni.Dni płodne 24-27. Każdego z tych dni odbyłamm stosunek. Od kilku dni czuje ból w okolicach lewego podbrzusza (jajnik?) promieniujący w stronę lewego boku (okolice nerki). Utrzymuje się kilka godzin, następnie znowu powraca.
    Zawsze paliłam pół, a nawet 3/4 paczki papierosów dziennie, od momentu owulacji, nie mogę zapalić w ogóle, mdli mnie.
    Boli mnie pierś lewa z boku przy dotyku albo leżeniu na niej.
    Jestem zmęczona, śpiąca ten objaw może być wynikiem nadchodzącej sesji i zarwanych nocek.
    Dziewczyny, czy te objawy chociaż w niewielkim stopniu mogą świadczyć o ciąży?
    Z góry dziękuję, pozdrawiam was serdecznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 18:25

    daajanaga
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4702 3468

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daajanaga wrote:
    Witam dziewczyny,
    mam 22 lata, od 3 miesięcy staram się o dziecko.
    Ostatni okres miałam 11-15.01, cykle średnio co 31 dni.Dni płodne 24-27. Każdego z tych dni odbyłamm stosunek. Od kilku dni czuje ból w okolicach lewego podbrzusza (jajnik?) promieniujący w stronę lewego boku (okolice nerki). Utrzymuje się kilka godzin, następnie znowu powraca.
    Zawsze paliłam pół, a nawet 3/4 paczki papierosów dziennie, od momentu owulacji, nie mogę zapalić w ogóle, mdli mnie.
    Boli mnie pierś lewa z boku przy dotyku albo leżeniu na niej.
    Jestem zmęczona, śpiąca ten objaw może być wynikiem nadchodzącej sesji i zarwanych nocek.
    Dziewczyny, czy te objawy chociaż w niewielkim stopniu mogą świadczyć o ciąży?
    Z góry dziękuję, pozdrawiam was serdecznie.

    A nie możesz zrobić testu ciążowego? Pamiętaj, że objawy ciążowe są na ogół takie same jak na miesiączke. Poza tym, wynika z tego ,że u Ciebie to dopiero 6dpo, więc nawet mogło nie dojśc do zagnieżdzenia. Wstrzymaj się jeszcze 6-7 dni i zatestuj :) A miałaś monitorowany cykl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 18:44

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Daajanaga Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na test jeszcze za wcześnie niestety. Cykli nie Monitoruje.
    Nigdy nie miałam takich objawów przed miesiączką. Planowana na 11 lutego, dopiero wtedy zrobię test.
    Czytałam na różnych forach i dużo kobiet miało takie objawy zaraz po owulacji, nawet 3go-4go dnia po, co wydało mi się nieco dziwne.
    Nie chce się niepotrzebnie nakręcić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 18:55

    daajanaga
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 1 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok rozumiem Twoją niecierpliwosc ,ale nawet gdybys była w tej ciąży to na takie objawy jest stanowczo za wczesnie.Nie doszło nawet do implantacji jeszcze,a dopiero od tego momentu wytwarzane jest hcg odpowiedzialne własnie za mdłosci itp.
    Nie nakrecaj sie nie potrzebnie.Nie chce być nie miła,ale ten tytuł naprawde przykuł moją uwage bo jest po prostu smieszny-jak ktos może wiedziec czy jestes w ciąży ??pozdrawiam

    Maja84, Buko lubią tę wiadomość

  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 1 lutego 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się trochę wtrące. . ...co do mdłości to ja miewam co miesiąc a dokładnie od dnia owulki do 6 dpo, później się uspokaja; )Taki mój urok.

    Tosia80 lubi tę wiadomość

    Mama Sowa
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 1 lutego 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem,że bardzo chcesz być w ciaxy ale litości. Nawet mogło nie dojść do zagniezdzenia,na tym etapie nie ma żadnych objawow

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4702 3468

    Wysłany: 2 lutego 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety niepotrzebnie się nakrecasz. Dodatkowo jeżeli nie minitorujesz cyklu to skąd wiesz ze miałaś owulacje? Starasz się dopiero od 3 miesięcy wiec wątpię żebyś dokładnie poznała swój organizm bo to za krótko. Dodatkowo ja się staram juz ok 1. 5 roku i gdyby nie monitoring nigdy bym nie wie działała czy jest owu czy jej nie ma, bo np. W tamtym mies. Przesunęła mi aż na 20 dc.
    I ja też po stwierdzonej owulacji mam wszystkie objawy ciążowe, nawet żyłki na piersiach co nigdy mi się nie zdarzały a jakoś potem przychodziła @.
    Wiec wyluzuj i czekaj spokojnie do tego 11 lutego na test. Jak masz być w ciąży to będziesz. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2017, 06:46

    suri2016, innamorata88 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Tosia80 Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Sowa wrote:
    I ja się trochę wtrące. . ...co do mdłości to ja miewam co miesiąc a dokładnie od dnia owulki do 6 dpo, później się uspokaja; )Taki mój urok.
    Dokładnie to samo u mnie ,tak jestem skonstruowana hehe szczyt mdłości występuje u mnie zawsze 7dni po owulce i tak każdego cyklu.

    Mama Sowa lubi tę wiadomość

    Hashimoto-Letrox75,
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ