X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • MARTUCHA Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam dziś zalamke. Czytam tak Was od kilku miesięcy i dziś chce podzielić się z Wami moim dołem. Staramy się od pół roku... ostatnia miesiaczka 22 lipca. Cykl 28 dniowy. Owulacjs 9-12 dc. Dziś się pospieszylam i pomimo negatywnych testów poszłam na betę. Wynik <1.20. Tylko ze ja byłam pewna że to już bo: temp 37 utrzymujące się, ale samopoczucie, bulgotanie, bol podbrzusza, biały sluz, bol głowy, wilczy apetyt, nie mogę patrzeć na moje ulubione frytki itd itd... no i co? I nic? W tamtym miesiącu jak robiłam bete też miałam wynik <1.20... Wiem że do miesiaczki jeszcze tydzień...

    Martucha
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTUCHA wrote:
    Hej dziewczyny. Mam dziś zalamke. Czytam tak Was od kilku miesięcy i dziś chce podzielić się z Wami moim dołem. Staramy się od pół roku... ostatnia miesiaczka 22 lipca. Cykl 28 dniowy. Owulacjs 9-12 dc. Dziś się pospieszylam i pomimo negatywnych testów poszłam na betę. Wynik <1.20. Tylko ze ja byłam pewna że to już bo: temp 37 utrzymujące się, ale samopoczucie, bulgotanie, bol podbrzusza, biały sluz, bol głowy, wilczy apetyt, nie mogę patrzeć na moje ulubione frytki itd itd... no i co? I nic? W tamtym miesiącu jak robiłam bete też miałam wynik <1.20... Wiem że do miesiaczki jeszcze tydzień...

    Albo za wcześnie było na betę, albo sobie wmawiasz. Poczekaj do terminu @, jak się nie zjawi powtórz. :)

    Magdalena 1812 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Od lipca tego roku, postanowiłam z mężem starać się o malucha. Ostatnią @ miałam 01.07, cykl 28 dni od 12 lat, bardzo regularnie. D tej pory nie pokazała się @, test negatywny, w poniedziałek robiłam betę, też negatywana. Dziewczyny, co o tym myślicie?
    Negatywna beta = ciąży brak

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Magdalena 1812 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Od lipca tego roku, postanowiłam z mężem starać się o malucha. Ostatnią @ miałam 01.07, cykl 28 dni od 12 lat, bardzo regularnie. D tej pory nie pokazała się @, test negatywny, w poniedziałek robiłam betę, też negatywana. Dziewczyny, co o tym myślicie?

    Nie chcę dołować, ale gdybyś była w ciąży to beta już by wyszła podwyższona, także chyba raczej się nie udało :-\

  • Magdalena 1812 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z nowości u mnie dziś beta w 26 dc 74...Także chyba powolutku mogę zacząć się cieszyć :-) wzrost w normie <3

  • Zoe Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze małą iskierkę nadziei, Byłam u lekarza, podobno zdarza się w miarę często, że może być błędna beta.

    Aneta Zoe
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe wrote:
    Ja mam jeszcze małą iskierkę nadziei, Byłam u lekarza, podobno zdarza się w miarę często, że może być błędna beta.
    Błędna w sensie z mniejszym przyrostem. Niestety jeśli beta jest poniżej norm laboratoryjnych o ciąży nie ma mowy.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)
    Proszę Was o poradę,mianowicie mam cykle 31-33 dniowe. Prowadzę kalendarzyk i kochałamsię z mężem w dniu owulacji. Po 10 dniach od owulacji zrobiłam Betę I wyszła <1,2. Od 3 dni mam plamienie (czerwona wodnista krew),okres powinien być za 4 dni i nie wiem czy to jest zagnieżdżane i czy nie zrobiłam Bety za wcześnie? 6 września mam dopiero wizytę u ginekologa. Co jakiś czas czuje kłucie raz w jednym jajniku,raz w drugim. Co o tym myślicie?

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 5 września 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wiem ze takich pytań było juz milion, ale nie jestem wstanie znaleźć zadowalającej mnie odp.
    Jestem 11dpo, 26dc, robiłam dzisiaj betę i wyszla 1,2. Wiem ze wg norm oznacza to ze nie ma ciąży. Czy myślicie ze jest szansa ze mogło byc za wcześnie na betę? Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugeruja mi ciaze a jednak beta ujemna. W poprzednich cyklach jak robiłam betę wychodziła 0,1 wiec wynik 1,2 jest dla mnie nowością. Jeśli mam przestać sie łudzić walcie śmiało ale moze któraś z Was miała podobna syt zakończoną ciąża? Pozdrawiam!

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 6 września 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka - ja w ciąży biochemicznej robiłam betę w 23dc, z obserwacji śluzu w dniach płodnych wynikało, że jest to 10dpo prawdopodobnie, a 2-3 dni po dziwnych plamieniach, wyszła poniżej 2. A jednak tydzień później była 80 prawie.

    W moim laboratorium czasem na wyniku miałam kiedyś 1,2 a tak to jest zawsze napisane poniżej 2.

    Na wątku Zaczynamy znowu starania jest kobietka co właśnie ponad 10dpo chyba miała niby negatywną betę, a jednak jest w ciąży. Ale czy jednak owu była później, czy to błąd laboratorium (co też się zdarza) to nie wiadomo).

    Iza1308 lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 10 września 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dpo beta 3. To było wczoraj a mi testy pokazują coraz mocniejsze kreski :) mam nadzieje ze to błąd labolatoryjny a ciaza jest i sie.rozwija
    . Dam znac co i jak :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    10dpo beta 3. To było wczoraj a mi testy pokazują coraz mocniejsze kreski :) mam nadzieje ze to błąd labolatoryjny a ciaza jest i sie.rozwija
    . Dam znac co i jak :)
    I jak beta?
    Ja mam z kolei dziwną sytuację bo wczoraj beta 5 a dzisiaj już 3,42 chciałabym żeby to była pomyłka ale pewnie nici z ciąży.

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 13 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    I jak beta?
    Ja mam z kolei dziwną sytuację bo wczoraj beta 5 a dzisiaj już 3,42 chciałabym żeby to była pomyłka ale pewnie nici z ciąży.
    Dzisiaj 37 czyli wzrosła :)
    No niestety przy spadku bett chyba jednak dobrze nie wróży :(

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Naty Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rowniez potrzebuje pomocy!!
    moj okres ostatnio byl mniej obfity niz do tej pory dlatego postanowilam wykonac test ciazowy, dwa wyszly pozytywne. powtorzylam test po paru dniach i wyszedl negatywny. lekarz powiedzial, ze nie jestem w ciazy. udalam sie na badanie krwi hcg ktore wyszlo 0,100 wiec rowniez negatywne. robilam je w czasie okresu (czy ma to jakies znaczenie?) pare dni pozniej udalam sie do ginekologa na usg i lekarz stwierdzil, ze jest zarodek o wielkosci 32mm i to 4 tydzien. wiec jest ciaza czy jej nie ma? planuje powtorzyc badanie krwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 17:40

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było widać zarodek czy pęcherzyk? Wydaje mi się że w 4 tyg. raczej pęcherzyk. Z twojego postu nie wynika kiedy miałaś okres, kiedy robiłaś beta hcg i kiedy byłaś na usg. Tak więc ciężko coś powiedzieć. Wyniki bety raczej się nie mylą, chyba że były zrobione za wcześnie

    Naty lubi tę wiadomość

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Naty Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okres dostalam normalnie tak jak powinnam ale byl bardzo slaby. test zrobilam 6.11 i byl negatywny, 8.11 bylam na badaniu krwi i wynik 0,100 a na usg 14.11
    dodam, ze test i hcg robilam w czasie okresu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 18:55

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naty najlepiej powtórz badanie bHCG, może krwawienie, które miałaś to nie była miesiączka tylko plamienie implantacyjne, czasem pojawia się w podobnym terminie. Trzymam kciuki!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo lekarz robiący usg się pomylił albo to nie była @ tylko plamienie implantacjne. W tej chwili tylko ponowne badanie beta hcg może wyjaśnić czy jest ciąża czy nie. Nie ma możliwości żeby w 4 tyg ciąży beta była negatywna. Trzymam kciuki, daj znać jak wyniki kolejnej bety.

    Naty lubi tę wiadomość

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Inka-29 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co...też muszę się wyżalić :( 5.11 miałam inseminację, ostatnia miesiączka 20.10, teoretycznie 7 listopada w 20dc miałam owulacje... W piatek bylam na usg i widac bylo duzo sluzu rozpulchciona macica oraz malenka kropeczke w takim nereczkowym woreczku - bylam w szoku, objawy ciąży mam, piersi tkliwe, powiekszone, klucie w ledzwiach, senność i węch niczym pies myśliwski, jadlabym non stop, nastroje skrajne. Zrobilam dzis bete, zadzwonili ze jest negatywna, nim dostalam wynik zrobilam test sikany niby negatywny ale jak popatrzylam po wyznaczonym czasie to jakbym widziała cień tej dugiej kreski aż się uśmiechnęlam... Tli sie we mnie poczucie, ze jednak to ciaza tak upragniona... wyteskniona. Co myslicie? Ten obraz usg mnie tak zaskoczył :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 16:42

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nic co w życiu ważne nie przychodzi nam łatwo... Chcemy być rodzicami ♡
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 23 listopada 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziś mija 48 dzień cyklu, cykl średnio trwa 30 dni, miesiączki brak. Do tej pory wykonałam dwa testy z moczu (negatywne) i bhcg w 44 dc (negatywna). W 41 dc byłam u gina, powiedział, że nic niepokojącego się nie dzieje, endometrium 7 czy 9 mm (nie pamiętam dokładnie) i widział tam pęcherzyk. Powiedział, że wygląda to jak na miesiączkę, ale i na wczesną ciążę. Tylko czy beta wyszłaby ujemna? I skąd ten pęcherzyk, przecież jeśli dobrze się orientuję, to w 41 dc nie powinno go być. Co Wy o tym wszystkim myślicie? Dostałam oczywiście luteinę, dziś ją wykupię i zacznę jutro brać. Był ktoś w tak dziwnej sytuacji?
    A wspomnę jeszcze, że leczę się na niedoczynność tarczycy, ale w tym czasie robiłam tsh, wynik super jak nigdy dotąd (1,5).

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ