X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • Gosia87 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czytam forum juz dość długo, ale piszę dopiero pierwszy raz, bo chyba zaczynam powoli wariowac. Jestem dziś w 34 dc, i 16 dpo, wiem dokładnie kiedy mialam owulacje, gdyż w tym cyklu miałam monitorowanie. Cykle mam przewaznie 29 dni +/- 1, teraz ovu wyznaczyl mi cykl 32 dniowy. Robiłam testy plytkowe, strumieniowe i wczoraj bete która wyszla negatywna, czy jest choc cien szansy, ze wynik był błędny (0,100)? Mam wszystkie objawy ciązowe i nie zapowiada sie zebym dostala okres, w tym cyklu nie bylo nawet plamienia, ktore zawsze bylo 2 dni przed @. Dodam jeszcze ze wszystkie badania, hormony mam w normie, staramy sie o dziecko od 8 mies i to pierwsz taka sytuacja, czy ktos mial może podobną sytuacje? Proszę o pomoc

    ovufriend.pl
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że tyle dni po owulacji test z krwi jest wiarygodny.Jeśli byłabyś w ciąży to beta na pewno byłaby dodatnia,chociaż 10,dziewczyny 10 dpo miały po 30 i więcej.Na tym etapie objawy ciążowe są mało obiektywne i często pokrywają się z objawami nadchodzącej @.Ja tak miałam kilka razy, po tydzień się okres spózniał,nie zapowiadało się na okres, beta z krwi ujemna a dzień góra dwa po badaniu wielki chlust :( Ale mimo wszystko mocno trzymam kciuki i nie trac nadzieji :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Gosia87 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, dopoki nie pryjdzie @ mocno wierze, ze jednak się udało, tym bardziej, ze dokładnie celowaliśmy w owulację ( kazdy poprzedni miesiac byla zle wyliczona, czyli 5 dni wczesniej i jak nadchodzila to my juz konczylismy prace) :) Wiem, ze na tym forum nie byly opisywane takie przypadki, bo juz wszystko przejzalam, ale na innych forach np benc.pl wiele kobiet opisywalo przypadki ze robily bete trzy razy, tydzien po tygodniu po spodziewanej @ i byly negatywne,a potem okazywalo sie , ze jednak jest ciaża kilkutygodniowa. Jeden z moich ginekologow powiedzial mi, ze zaden organizm nie jest matematyczny i cieżko cokolwiek dokladnie obliczyc, wiec dopoki nie ma @ mam nadzieje :)

    Mimi., kama005, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poczekała do 40dc i zrobiła test lub bete, bo powyżej 40 dni jak masz cykle29 dniowe to jakiś problem z hormonami może się ujawnic i wtedy trzeba @ wywołac



  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia mam podobna sytuacje. Dzis jest tydz jak mi sie spoznia @, od roku mam regularne miesiaczki, max co 30 dni. Robilam beta 2 x, ostatnio w pon i znowu negatywny wynik. Sama nie wiem o co chodzi. Mam ogromne piersi i wrazliwe sutki, w zeszly pt i ten pon bolal mnie brzuch jak na okres, teraz nic. Co mysliscie dziewczyny ? Zrobic test sikany ?

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób, nic nie tracisz. A może miałaś jakiś stres i stąd to opóźnienie?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Gosia87 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie hormony mialam badane, niektore nawet robilam co miesiac i wszystko jest w porzadku, dlatego dziwi mnie ta sytuacja. Zrobię powtorną bete, tylko nie wiem kiedy, chcialam w poniedzialek, ale moze poczekam jeszcze do srody bo w czwartek mam ginekologa. Czytałam na innych forach, ze w takiej sytuacji gonekolog po badaniu usg wypisuje luteine, ktora w przypadku ciązy ją podtrzymuje,a gdy jej nie ma wywołuje okres

    ovufriend.pl
  • Gosia87 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia bylaś już u ginekologa? Sikanym chyba nie ma co sobie juz zawracac głowy. Ja tez do terminu @ mialam bole miesiaczkowe, a teraz po terminie tylko jakies dziwne kłucia jajników i ból w biodrach, czego nigdy wczesniej nie miałam, a co podobno jest dosć wiarygodnym objawem. Kolejna sprawa to plamienia, ktore mam zawsze 2 dni przed @ a teraz ani sladu , tylko duuuzo sluzu. Tlumacze sobie to na rozne sposoby, ale zawsze mam regularne miesiaczki, wiec póki nie przyjdzie jestem dobrej mysli :)

    Destiny80 lubi tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylam u ginekologa Gosiu ale jeśli nie dostane do pt to pojde. Mam dokladnie te same objawy co Ty. Wczoraj po stosunku z partnerem mialam troszke, ale naprawdę tyci tyci brazowego sluzu. Myslalam ze zaczyna sie @ a tu nic. Dzis bardzo duuuuzo sluzu :)

    Ewaewa lubi tę wiadomość

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia mialam stres, owszem, ale bywały gorsze miesiace i okres byl na czas ;) ale nie mowie, byc moze od tego

    polkosia lubi tę wiadomość

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobną sytuacje z tym, że mam PCO. Od ponad pół roku jednak leczę się i cykle miałam w tym czasie 26-27 dni. Ten cykl jest pierwszy po odstawieniu CLO, więc lekarz powiedział, że powinien być prawidłowy bo organizm będzie pamiętał jeszcze jakiś czas leczenie. Owulację miałam ok. 17 dnia cyklu. 14 dni po zrobiła betę i wyszła negatywna. Okres powinnam dostać według ovufriend 2 kwietnia i do tej pory nic. Nie mam już wielkich nadziei aczkolwiek dopóki @ nie przyjdzie to się będę jeszcze łudzić pewnie :) Napiszcie jak to u Was wygląda, czy przyszła @ czy test robiłyście kolejny jak już będziecie coś wiedzieć. Pozdrawiam ;)

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja tez mam ogromne nadzieje dopoki nie przyjdzie @ :)

    Daje sobie czas do srody, jesli nie przyjdzie zrobie test sikany, az niemozliwe bo dzis jest 9 dzien jak mi sie spoznia.

    14 dnia po raczej juz by Ci wyszla beta pozytywna, choc sa rozne przypadki, albo owulacje mialas pozniej, nie wcale 17 dnia i mogla wyjsc jeszcze negatywna ;)

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jest to możliwe, w pewnym momencie program pokazał owulację w 21 dc. Tak czy inaczej trzymam kciuki za Twój udany cykl <3

    nadzieja73 lubi tę wiadomość

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexandra wrote:
    No właśnie jest to możliwe, w pewnym momencie program pokazał owulację w 21 dc. Tak czy inaczej trzymam kciuki za Twój udany cykl <3


    Dziękuję :) <3 na razie jeszcze nic, wczoraj lekko brazowy sluz, ale dalej nic sie nie kreci. A Ty dostalas @ ?

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dostałam, więc wszystko się wyjaśniło :) a jak u Ciebie? Nadal nic?

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 08.04 - 89 :D po dwoch dnia 166 :) jutro kolejne :)

    kittykate, Gosia87, M4DZI4, julianna, Marse, Ola_45, Klamka82 lubią tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę na bete jutro!!! Mam nadz ze wszystko ok!

    Angelika_1984 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Ja idę na bete jutro!!! Mam nadz ze wszystko ok!

    Ja też jutro. Mam nadzieje, że urosło :) Powodzenia !!

  • Gosia87 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia gratulacje! Miło słyszeć, ze komus się udało :) mam nadzieję, ze w koncu i mi się uda :)

    ovufriend.pl
  • Kasi3nka Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Dziewczyny pomóżcie. W poniedziałek 23.06 zrobiłam hcg = wynik 11,81 od tamtego czasu zdążyłam zrobić dwa testy z moczu i te cały czas negatywne :(
    Czy możliwe jest żeby hcg była błędna? A jeśli tak to jaki może być tego powód? Dodam że to 24 dc.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ