X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to ciąża?
Odpowiedz

Czy to ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eiffie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 września 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem nową użytkowniczką forum, więc na wstępie wszystkich pozdrawiam.

    Jestem w 35 dniu cyklu. Zwykle moje cykle trwają 30-31 dni. Chyba nigdy okres nie spóźniał mi się tak długo. Nie mam żadnych oznak zbliżającego się okresu. Zwykle brzuch boli mnie już kilka dni przed. Teraz zdarza się, ze coś tam mnie lekko zakłuje czy zaboli, ale to jest dosłownie takie ćmienie. Robiłam dwa testy ciążowe. Jeden w 33 dc, drugi w 34 dc, a więc 3 i 4 dnia po terminie spodziewanej miesiączki. Oba wyszły negatywne, ale okresu dalej nie mam. Wczoraj zauważyłam, że chyba sutki mi się trochę powiekszyły i ściemialy. Są jakby lekko nabrzmiale i trochę wrażliwsze, choć cała pierś bez zmian (nie boli, nie powiększyła się). Dziś z kolei czuję lekkie mdłości, ale szczerze mówiąc, nie wiem czy to nie jest autosugestia. Od 3 dni mam słaby apetyt, nawet jak już poczuję głód, to nie mam na nic ochoty. Pobolewa mnie głowa i mam stan podgorączkowy.

    Czy myślicie, że mimo negatywnych testów mogę być w ciąży? Czy testy nie wykryłyby tego po terminie okresu? Miał ktoś podobną sytuację?
    Z góry dziękuję, za każdą odpowiedź

  • Eiffie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 września 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prawdę nikt nie potrafi mi podpowiedzieć?

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 10 września 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że powinnaś zrobić betę. Wówczas się wiele wyjaśni. Też kiedyś nie miałam @ ale też nie była to ciąża, mimo że wiele na to wskazywało. Dostałam tabletki na wywołanie.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 12 września 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki.
    Piszę tutaj pierwszy raz.
    Otóż ten cykl jest trochę dziwny. Zaczął się 16 sierpnia (moje cykle trwają +-30 31dni)
    Więc od początku badamy sluz i wiem mniej więcej kiedy występuje owulacja. Wiec teoretycznie jest książkowo w środku cyklu jak być powinna. Plus minus 4/5 dni po miałam jednorazowe plamienie 19 dzień cyklu a raczej był to sluz zabarwiony na różowo . I przez cały czas odczuwalam ból w podbrzuszu jak w dniu spodziewanej miesiączki. Przez kolejne dni brzuch pobolewal. 7 dni przed okresem zaczął się sluz wodnisty kremowy/biały było i jest go dużo gdyby nie wkładki to lało by mi się po nogach. Dziś mam 3 dni do okresu a od 4 dni testy owulacyjne wychodzą pozytywnie. (Robiłam ponieważ zostały) z testem ciazowym wstrzymam się jednak do @ bądź po. Na chwilę obecną też mam sporo sluzu wodnistego bialego który troszke na wkładce robi się żóltawy. Szyjka jest wysoko i zamknieta.
    Kobietki czy to może być ciaza ?

    Paulaa95
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ