X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wykryją ciaze niz ciążowe?
Odpowiedz

Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wykryją ciaze niz ciążowe?

Oceń ten wątek:
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 6 października 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu potwierdza 3 dni wyższych temperatur, mogło owu jeszcze nie byc, albo byc niedawno i poziom lh jest jeszcze wysoki.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Matkapolka Koleżanka
    Postów: 51 13

    Wysłany: 26 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam do was pytanko


    cykl 31 dni

    owulacja 14-15.10 (plamiłam na brazowo)

    Przed wczoraj zrobiła test ciążowy wyszedł pozytywny ale po czasie
    wczoraj siurnełam na owu a tam 2 kreski
    dzis rano test ciążowy wszedł pozytywny ale znowu po czasie

    Już głupieje

    Synek (2014)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdziłam z ciekawosci jak to jest z tymi testami owu. Dzień po zrobieniu testu ciążowego, na którym druga kreska była bardzo blada, owulacyjny wyszedł negatywny. Były dwie kreski ale nie równie mocno czerwone tak jak w okresie owulacji, tylko tak jak wychodzi negatywny test- dziewczyny, które używają testów owulacyjnych wiedzą o co mi chodzi;p

  • PiKi Ekspertka
    Postów: 128 90

    Wysłany: 1 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zywym przykładem na to że test owulacyjny wychodzi pozytywny w ciąży! :)

    f2w3dqk37wy2z51g.png
  • PiKi Ekspertka
    Postów: 128 90

    Wysłany: 1 listopada 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka wrote:
    Ja sprawdziłam z ciekawosci jak to jest z tymi testami owu. Dzień po zrobieniu testu ciążowego, na którym druga kreska była bardzo blada, owulacyjny wyszedł negatywny. Były dwie kreski ale nie równie mocno czerwone tak jak w okresie owulacji, tylko tak jak wychodzi negatywny test- dziewczyny, które używają testów owulacyjnych wiedzą o co mi chodzi;p
    ja robilam test owulacjny i w dniu w ktorym druga kreska na tescie ciazowym byla blada na tescie owulacyjnym tez byla slabsza od testowej. natomiast po kilku dniach kiedy na tescie ciazowym wyszla gruba krecha test owulacyjny wyszedl pozytywny

    f2w3dqk37wy2z51g.png
  • PiKi Ekspertka
    Postów: 128 90

    Wysłany: 1 listopada 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matkapolka wrote:
    hej dziewczyny mam do was pytanko


    cykl 31 dni

    owulacja 14-15.10 (plamiłam na brazowo)

    Przed wczoraj zrobiła test ciążowy wyszedł pozytywny ale po czasie
    wczoraj siurnełam na owu a tam 2 kreski
    dzis rano test ciążowy wszedł pozytywny ale znowu po czasie

    Już głupieje
    moim zdaniem poczekaj kilka dni i wyjdzie ci pozytywny juz po chwili. tez tak mialam

    f2w3dqk37wy2z51g.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 1 listopada 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny czy to mozliwe ze testy owu wykrywaja szybciej ciaze niz ciazowe? mi od wczoraj wychodza idealnie pozytywne owulacyjne, a ciazowe przed wczoraj wieczorem wczoraj rano blada ale to naprawde balda kreska, a wczoraj po poludniu negatyw ciazowy?(testy ciazowe tej samej firmy o czulosci 10 kupywane w dwoch roznych sklepach, owulacyjne nie wiem jakiej czulosci bo allegrowe i nic na nich nie pisze)


    Tak, możliwe, że owu wykryją, u mnie się to sprawdziło. Mimo to oczywiście nie ufałabym do końca, wiadomo, ostateczne potwierdzenie to test ciążowy.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobiłam test owulacyjny i wyszedł mi pozytywny, a owulacji na pewno nie mam, okres miał być wczoraj. Wiem, że to nie musi nic znaczyć, ale aż mi serce zaczęło szybciej bić, bo jednak sporo dziewczyn pisało tu o tym, że test LH wykrył im ciążę jeszcze przed ciązowym. Oby!

  • Matkapolka Koleżanka
    Postów: 51 13

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka93 jeżeli widziałaś mój wpis to ci powiem ze tak. Mi się sprawdzilo. Betę miałam 412, 998,2600. W niedzielę był pecherzyk :) zrób normalny test i daj znać :) nawet teraz siknij. Mi test ciąże pokazał z sika o 15 ciąże :)

    Synek (2014)
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Słyszałam nie raz o tych owu wykrywających ciąże, no ale wiadomo róznie to może być. Ja moge tylko Wam pokazać co się stało w moim przypadku. Test ciążowy i test owu z dzisiaj z tej samej próbki moczu. Może to przypadek, może nie. Czekam na wyniki bety które potwierdzą ciążę, ale to już 3 pozytywny test ciążowy ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1ffa4545123.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d61fc3a24a59.jpg

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknijcie w zdjęcia to się Wam powiększą ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matkapolka wrote:
    Szyszka93 jeżeli widziałaś mój wpis to ci powiem ze tak. Mi się sprawdzilo. Betę miałam 412, 998,2600. W niedzielę był pecherzyk :) zrób normalny test i daj znać :) nawet teraz siknij. Mi test ciąże pokazał z sika o 15 ciąże :)

    Właśnie zrobiłam, ciążowy ma delikatną drugą kreske, ale ma. Owulacyjny pozytyw :)

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ktorym dpo wam wyszły pozytywne owulacyjne?

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 9 listopada 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavis niestety ja nie wiem kiedy miałam owulacje, patrząc na wynik bety mogę tylko podejrzewać że w 12 dpo ale naprawdę nie wiem....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądałam galerie polskie i zagraniczne testów owu pozytywnych w ciąży i niektóre wychodziły nawet w 7dpo... Mam testy owulacyjne ale na pewno tak wczesnie nie zatestuje. Jeszcze 12 dni do terminu @...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Hej dziewczyny ;) Słyszałam nie raz o tych owu wykrywających ciąże, no ale wiadomo róznie to może być. Ja moge tylko Wam pokazać co się stało w moim przypadku. Test ciążowy i test owu z dzisiaj z tej samej próbki moczu. Może to przypadek, może nie. Czekam na wyniki bety które potwierdzą ciążę, ale to już 3 pozytywny test ciążowy ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1ffa4545123.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d61fc3a24a59.jpg
    U mnie dziś negatywny ciążowy, a owulacyjny trochę jaśniejsza kreska testowa niż Twoja. To może jednak jakaś szansa jest .........

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Matkapolka Koleżanka
    Postów: 51 13

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Ja test owulacyjny zrobiłam 28dc wyszedł pozytywny dwiee ciemne kreski. 27 dc zrobiłam gry Wiśniewska pojawiła się później i nie byłam pewna 29 dc znowu test ciążowy wyszedł pozytywny Ale znowu po czasie. Znowu nie byłam pewna :/
    W dniu mczki rano zrobiłam test i już dwie grube kkrechy. 34dc beta 412, 36dc 998, 38dc 2600. Teraz czekam na wizytę 18.11. Byłam w niedziele na oddziale u mojej gin i wiem że jest pecherzyk. Mam długie cykle więc nic na razie więcej nie było widać bo za wcześnie. 16-17 dc miałam owulacje wiem bo plamilam na brązowo i robiłam testy owu.

    Aha 25 dc beta wyszła negatywna

    mika1987, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Synek (2014)
  • kolet Koleżanka
    Postów: 47 5

    Wysłany: 18 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulacje mialam w 10 dniu cyklu potwierdzoną testem owu. W 24 dniu spodziewałam się okresu, ale go nie dostałam. Test owu wyszedł pozytywnie a ciążowy negatywnie. Mogą byc dwie owulacje w jednym cyklu, bo na następny dzień dostałam okres. Skąd w takim razie pozytywny test owu drugi rax w tym samym cyklu?

    kolet
  • Matkapolka Koleżanka
    Postów: 51 13

    Wysłany: 19 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czasem bywa. Nie zawsze test owu pokaże ci ciąże. :(

    Synek (2014)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 listopada 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą być dwie owulacje w jednym cyklu. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ